הכותר הבא בסדרת משחקי Tomb Raider יקרא Shadow Of The Tomb Raider והוא צפוי להגיע לקונסולות ה-Xbox One, Playstation 4 ולמחשב האישי ב-14 בספטמבר, חצי שנה בלבד עד שיוכלו הגיימרים לחוות את הרפתקאה הבאה עם לארה קרופט. ההכרזה הגיע במקביל ליציאת הסרט החדש.ֲ

המידע שהתקבל אינו רב, רק קדימון סינמטי שמציג כמה סצנות של ג'ונגלים ואת לארה עומדת מול מה שנראה כמו פירמידות של שבט המאיה. אבל אל חשש, Square Enix הכריזה כי היא תציג את המשחק לעולם ב-27 באפריל, ועם E3 2018 שנמצא ממש מעבר לפינה, סביר שנראה לא מעט ממנו גם שם. המשחק הוא המשך ישיר של Rise Of The Tomb Raider שהושק ב-2015, ואפשר לצפות לראות שוב את לארה מתמודדת מול ארגון Trinity המסתורי, לצד מגוון רחב של אויבים אותם היא תוכל לחסל עם רובים וחץ וקשת. וכמובן, מפה גדולה לחקור ואם גם צריך לשדוד מקברים עתיקים.

בשונה משני המשחקים הקודמים, Shadow Of The Tomb Raider נמצא בפיתוח תחת הסטודיו Eidos Montreal, שעבד על Deus Ex: Human Revolution ו-Mankind Divided. המפתחת Crystal Dynamics מסיתה את ההתמקדות שלה על הכותר The Avengers עליו היא עובדת בשיתוף פעולה עם Marvel.

קרא עוד:  סוני חשפה פרטים ראשונים על PlayStation 5

פורסם לראשונה באתר Vgames