סגה (SEGA) הכריזה על Mega Drive Mini, גרסה ממוזערת של הקונסולה הקלאסית של החברה שתצוייד במשחקים קלאסיים מהתקופה. ההכרזה היא במסגרת חגיגות שלושים השנה ל-Mega Drive, והיא תושק במהלך השנה. אם תרצו, גם בסגה מעוניינים בהצלחה כדוגמת זו שראתה נינטנדו (Nintendo) עם השקתן של קונסולות ה-NES Mini ו-Super Nintendo Mini שזכו להצלחה במכירות.

מעבר להכרזה בסגה לא סיפקו פרטים נוספים כמו מועד ההשקה המשוער או רשימת המשחקים שישולבו ב-Mega Drive Mini. עפ זאת, הקונסולה ככל הנראה תשתמש בטכנולוגיית ההדמיה של AtGames, חברה אשר מייצרת קונסולת רטרו מודרניות. AtGames אף אישרה זאת בציוץ בחשבון הטוויטר שלה, שבינתיים כבר הוסר.

AtGames, באופן קצת מפתיעה, כבר הציעה השנה קונסולת Mega Drive תחת השם Genesis Flashback – שמה האמריקאי של הקונסולה – הכוללת 85 משחקים אשר נמכרת באתר החברה במחיר של 80 דולרים.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.