כמה שבועות לאחר שהתחילה העונה הראשונה של Call of Duty: Modern Warfare, היא צפויה להסתיים בקרוב ולפנות את מקומה לעונה השנייה שתחל מיד אחריה. המפתחת Infinity Ward את מה שמתוכנן לתחילת העונה השנייה, וכבר הספיקה לעורר תחושות נוסטלגיות.

מתוך התוכן שעתיד להצטרף למשחק, אחד הדברים המצופים ביותר הוא חזרתה של המפה Rust ממשחקי העבר, דבר שעורר ציפייה רבה עוד בשלב השמועות. מפה נוספת שתתווסף למצבי המשחק הרגילים היא Atlas Superstore, אליה מצטרפות Zhokov Boneyard שתגיע למצב ה-Ground War, ו-Bazzar למוד Gunfight.

בנוסף למפות הללו יצורפו נשקים חדשים, מצבי משחק חדשים ודמות חדשה, Ghost, וגם היא מבצע חזרה ממשחקי העבר. כל אלו עתידים להגיע עם תחילתה של העונה, כאשר מפות נוספות, מצבי משחק, דמויות ונשקים חדשים צפויים להתווסף במהלך העונה.

בחברה מתפארים בעובדה שהעונה השנייה תגיע לכל הפלטפורמות באותו יום, דבר שלא מובן מאליו בהתחשב בעובדה שעדכוני תוכן הגיעו מוקדם יותר לבעלי ה-PlayStation 4 במשחקי הסדרה הקודמים. בנוסף לכך, התוכן החדש יהיה זמין לכולם ובחינם בעזרת מערכת ה-Battle Pass, בה נמכרים רק דברים קוסמטיים. העונה השנייה תחל מחר בערב לבעלי-Xbox One, PlayStation 4 ומחשב אישי.