קבוצת ח.י., משווקת המותג Seagate, המספק פתרונות אחסון וגיבוי נתונים ללקוחות פרטיים ולעסקים קטנים, משיקה את הכוננים הקשיחים של סדרת ה- Backup Plus. כונן ה- Backup Plus Fast Portable Drive 2.5" המושק על ידי הקבוצה, הינו הכונן הראשון מסוגו המציע נפח של 4TB. מדובר בנפח הגדול ביותר המוצע לכונן קשיח בגודל "2.5. הכונן הוא בעל חיבור מהירUSB 3.0 להעברת תכנים מהירה של עד 220 מגה לשנייה. הכונן מגיע עם אחריות יצרן ל- 3 שנים.

כונן ה- Backup Plus Desktop 3.5" הינו הכונן הקשיח היחיד בשוק המאפשר גיבוי מהרשתות החברתיות: פייסבוק ופליקר. הכונן מאפשר את ניהול פרופיל הפייסבוק, כולל העלאת תמונות לרשת הישר מהכונן, ללא צורך ביצירת אלבום. בנוסף, הכונן מאפשר גיבוי אוטומטי לתמונות וקטעי וידיאו מהרשתות החברתיות ומאפשר העלאת סרטי וידאו ל YouTube.הכונן מגיע בנפחים של 2TB-5TB וכולל תוכנת גיבוי מתקדמת Seagate Dashboard המאפשרת שליטה מלאה בתזמון גיבוי המחשב. הוא מאפשר עבודה על אותם קבצים ב- MAC וב- PC ללא צורך בפרמוט ושינוי הקובץ. הכונן הוא בעל חיבור מהירUSB 3.0 להעברת תכנים מהירה במיוחד. הכונן מגיע עם אחריות יצרן ל- 2 שנים.

לדברי אוהד ויזל, מנהל מותג Seagate בקבוצת ח.י., "מותגSeagate הוא המותג המוביל בתחום הדיסקים הפנימיים והחיצוניים. הכוננים החדשים של סדרת Backup Plus, מאפשרים שימוש בנפחים עצומים בגדלי כונן "2.5 ו- "3.5 ובכך הופכים את הכוננים לייחודיים ביותר. בנוסף לגדלים שלהם, לכוננים החדשים תכונות ייחודיות המבטאות את הקדמה הטכנולוגית והחדשנות ומשקפות את התפיסה כי שמירה נכונה על המידע וגמישות בנגישות אליו הם החשובים ביותר הן ללקוחות פרטיים והן לעסקים קטנים ובינוניים".

קרא עוד:  רמקול PartyBox 300 של JBL יהפוך כל חדר לדיסקוטק

ה- Backup Plus היא סדרה ייחודית ויוקרתית. כונן ה- Backup Plus Fast Portable Drive ישווק במחיר של 1899 ₪, כונן ה- Backup Plus Desktop 3.5" ישווק במחיר של 1,199 ₪. לצד סדרת ה- Backup Plus, ישנן שלוש סדרות נוספות: Wireless סדרת ה- Expansion, וסדרת ה- Consumer NAS המספקת פתרונות אחסון מגוונים. בארבע הסדרות, ניתן למצוא, מגוון רחב של מוצרים מעוצבים, קלים לתפעול ובעלי ממשק ייחודי. את ארבע הסדרות ניתן להשיג ברשתות השיווק המובחרות.
*הודעה לעיתונות- פורסמה כלשונה