סמסונג (Samsung) ממשיכה להשיק בצורה מסודרת את כל הדור השני של המכשירים בסדרת ה-Galaxy A שלה. הפעם היא כבר מגיעה לאזור הנמוך יותר של שוק הביניים עם Galaxy A31 עם מסך AMOLED בגודל 6.4 אינץ' ברזולוציית +FHD, חיישן טביעות אצבע מתחת למסך ומגרעת קטנה דמוית טיפה בקצה העליון של המסך.

במגרעת זו ממוקמת מצלמת 20 מגה-פיקסל עם מפתח f/2.0 כשמאחור יש ארבע מצלמות עם 48 מגה-פיקסל במצלמה הראשית, ועם 8, 5 ו-5 בשלוש המצלמות האחרות בתפקוד הרגיל של רוחב, עומק ומקרו.

סמסונג לא פרסמה את המעבד ששילבה בטלפון, מעבר לכך שמדובר בכזה שמכיל 2 ליבות במהירות מרבית 2 גיגה-הרץ ו-6 ליבות במהירות מרבית של 1.7 גיגה-הרץ, אך לפי בדיקות שבוצעו מדובר ב-Helio P65 של מדיה-טק (MediaTek). המכשיר מגיע עם 4/64 או 6/128 גיגה-בייט זיכרון, סוללת 5,000 מילי-אמפר/שעה הנטענת עם מטען 15 וואט ועם מערכת הפעלה וממשק מעודכנים.

המחיר טרם פורסם.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.