רוב הסיכויים, כי בטלפון החכם שלכם שוכן לא יותר מ-16 גי’גה-בייט של אחסון פנימי. אם השקעתם יותר, אז אולי הצלחתם להגיע ל-32 או אף 64 ג’יגה-בייט לאחסון ויש גם כאלו שהעזו ורכשו את גרסאות ה-128 ג’יגה-בייט היקרות יותר. מי שאינו זקוק לנפח אחסון גדול מידי וודאי לא יתרגש מהמוצר הבא, אבל מי שכן, ימצא את כרטיס הזיכרון החדש של סנדיסק (Sandisk) מעניין במיוחד.

החברה הציגה את כרטיס הזיכרון הגדול מסוגו בעולם, המציע נפח אחסון של לא פחות מ-200 ג’יגה-בייט. הכרטיס הוא מסוג microSDXC UHS המתאים לרוב המכשירים המודרניים התומכים בתקן זה המציע מהירות עבודה גבוהה, ובמספרים זה 90 מגה-בייט לשנייה, שזה מספיק מהיר כדי להעביר כ-1,200 תמונות בדקה.

בנוסף, סנדיסק הכריזה על כרטיס microSDXC המיועד עבור יישומים הדורשים עבודה מוגברת עם כרטיס הזיכרון וכתיבה מרובה כמו מצלמות וידאו מקצועיות, ובסדרת הכרטיסים החדשה מסוג High Endurance Video Monitoring, היא הציגה דגם 64 גי’גה-בייט המסוגל לדבריה לאחסן עד 10,000 שעות של וידאו באיכות HD וגרסת 32 ג’יגה-בייט המסוגלת לאחסן כ-5,000 שעות. כרטיסי זיכרון אלה גם עמידים בזעזעים, נפילות, טמפרטורה קיצונית וחסינים למים.

כל הכרטיסים צפויים לצאת ברבעון השני של השנה, כאשר מחירו של כרטיס ה-200 גי’גה-בייט יימכר ב-399 דולר, וכרטיסי ה-HEVM יימכרו ב-84.99 דולר ו-149.99 דולר בהתאמה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.