סמסונג (Samsung) לא מוותרת על מכשירי ה"צדפה", תוך התאמתם למפרט המקובל כיום. כך זהו ה-Leader 8 (לידר 8), אשר מאמץ את עיצוב הפליפ הוותיק תוך שילוב של תכונות המאפיינות את המכשירים החכמים כמו גוף המיוצר מאלומיניום וחיישן טביעת אצבע בגבו.

ה-Leader 8 מצויד בזוג מסכי Super AMOLED שגודלם 4.2 אינץ' ברזולוציית Full HD. כיאה למכשירי ה"צדפה" פתיחת המסך החיצוני חושפת את המסך הפנימי אשר ממוקם מעל מקלדת נומרית, הכוללת מספרים ואותיות וכן לחצני ניווט.

בצד המפרט, ה-Leader 8 מצויד בנתונים שלא היו מביישים מכשירים אחרים, שכן הוא פועל על שבב Snapdragon 821 תוצרת קוואלקום (Qualcomm) וכן משלב זיכרון עבודה (RAM) בנפח 4 ג'יגה-בייט לצד 64 ג'יגה-בייט של אחסון מובנה הניתן להרחבה.

מערך הצילום של המכשיר הינו סטנדרטי למדי וכולל חיישן אחורי באבחנת 12 מגה-פיקסל עם מפתח צמצם של f/1.7, וחיישן נוסף באבחנת 5 מגה-פיקסל ומפתח צמצם של f/1.9 מקדימה. לכל זאת סוללה 2,300 מיליאמפר/שעה הנטענת דרך שקע MicroUSB או לחלופין בצורה אלחוטית.

את ה-Leader 8 ניתן יהיה לרכוש בעתיד הקרוב בצבע שחור ובסין בלבד זאת דרך חברת China Mobile. למעשה, זוהי אינה הפעם הראשונה בה סמסונג מציגה סמארטפון בדגם ה"צדפה"- לפני כשנה הכריזה על Galaxy Folder 2 עם מסך מגע וממשק TouchWIZ אשר שילב מראה דומה.