כשאנו רואים כי מכשירי הסמארטפונים הרבים הדומים מאוד בצורתם החיצונית, מגיעה סמסונג ומחזירה לחיים את תצורת הצדפה הוותיקה לעולם הסלולר. ה-Samsung W999 הוא סמארטפון מבוסס אנדרואיד, ולמעשה אפשר לכנות אותו כהגלקסי אס 2 של מכשירי הצדפה כשסמסונג מצליחה לדחוס את כל הטכנולוגיה למכשיר צדפה קטן ומעניין.

חכם כפליים
כשהמכשיר סגור, הוא נראה כמכשיר מגע סטנדרטי עם מסך 3.5 אינצ’ וכשהוא פתוח, מגלים את המקלדת הנומרית ומסך מגע נוסף (!). שני המסכים מסוג OLED ברזולוציה 800×480 ומבחינת הביצועים, אנחנו מקבלים מעבד כפול ליבה 1.2GHz, בדומה לזה הקיים ב-GS2 וכן תקשורת WiFi, GPS ו-Bluetooth. המקלדת בחלקו הפנימי כוללת גם את כפתורי האנדרואיד המוכרים כמו מסך הבית, חזרה וכפתור התפריטים וגם כפתור החיוג וניתוק השיחה, דבר שכבר לא קיים כיום ככפתור פיזי במכשירי המגע שאנו מכירים.

ה-W999 לא מיועד להיות זול במיוחד, ואף יקר יותר ממכשיר סמארטפון ממוצע כאשר מחירו נקבע בסין על כ-10,000 יאן שהם כ-$1500 ולא דולר פחות. הוא יושק במזרח ב-China Telecom ויתמוך גם ב-GSM ו-CDMA2000 אם כי לא היינו בונים על כך שיעשה הגירה למערב.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.