האירוע של סמסונג בברצלונה הפך למעניין עוד יותר, כשהיא פרסמה לפני שעות בודדות טיזר נוסף ל-Unpacked 5, בו היא צפויה לחשוף את מכשיר ה-Galaxy S5. בהודעה ששלחה לעיתונות היא הלכה על כיוון שונה לגמרי, ובו היא מציגה 9 אייקונים חדשים המאגדים מגוון יכולות של מכשירי הסמארטפון, אבל לא רק.

Samsung Galaxy S5 tizer conceptכידוע, הדיווחים טוענים כי סמסונג תציג עיצוב מחדש של ממשק ה-TouchWIZ המפורסם שלה, ומי שעשה את הקישור הזריז הם phandroid שהלבישו את האייקונים החדשים על ממשק ה-Galaxy S4, ואפשר לומר כי זה נראה הגיוני למדי.

אבל אם ננסה לנתח את הכתוב הנלווה לכל אחד מהאייקונים, נגלה כי מדובר בפעילות אקטיבית, לפחות בחלקם (הנאה, מהירות, מחוץ לבית, סקרנות, חברתי, כושר גופני), כך שיש סיכוי כי זה דווקא קשור למכשירים חדשים לתחום הטכנולוגיה הלבישה שכן בתערוכת CES האחרונה סמסונג לא הציגה דבר בתחום, ויש הסוברים כי ב-MWC 2014 נראה את גרסת השעון החכם שלה באופן מעט שונה מהקיים.

כך או כך זה נראה כי סמסונג מתכננת משהו מעט מרענן לליין המכשירים העתידי של החברה. אנחנו נהיה שם כדי לדווח.

במקביל, התקבל דיווח מאתר samsunggalaxys5.nl אשר צילם את גבו של קופסת ה-Galaxy S5, שלנו נראה מקורי למדי. על פי הנתונים שכבר את רובם ידענו, המכשיר יכלול מסך QHD בגודל 5.25 וברזולוציה 1440×2560, מעבד מרובע ליבה 2.5GHz, ככל הנראה Snapdragon 805 או Exynos 6 בהתאם לגרסה, זיכרון 3GB של RAM, מצלמה 20 מגה פיקסל וסוללה 3,000 מיל-אמפר.Rear-box-Samsung-Galaxy-S5