בעוד הטבעת שנחשפה אמש בפטנט שהגישה סמסונג (Samsung) היא רק אב-טיפוס, מתכננת החברה לחשוף בתערוכת CES 2016 בלאס וגאס שתתקיים בשבוע הבא לא פחות משלושה גאדג'טים שונים ומקוריים בתחום הבריאות והספורט, שמטרתם לסייע לנו להיכנס חזק יותר לתחומי פעילות ספורטיבית, תוך כדי שילוב של מכשירים חכמים ולבישים. הנה הצצה:

TipTalk – מדובר על מערכת זעירה שמוליכה סאונד בגוף ואמורה לאפשר לנו להאזין צלילים גם בלי אוזניות, רק באמצעות מגע קל באוזן. המטרה היא שנוכל להשתמש בסמארטפון בזמן פעילות בלי צורך בחוטים, וכי גם אם נענה לשיחות בזמן הפעילות, אנשים סביבנו לא יוכלו לשמוע את השיחה. לא ברור מה איכות האודיו המופקת במערכת הזו וגם כיצד זה היא פועלת, אך כנראה שניראה כמו עובדי שירות ביטחון כאשר נענה לשיחה.

rink – מכשיר שאמור לסייע לנו באינטראקציה ידנית בתוך עולם של מציאות רבודה. זו למעשה מערכת המשלבת את ה-Gear VR מתוצרתה יחד עם בקרים ייעודיים בעלי חיישני תנוע שיספקו חווית משחקים חדשה בטלפונים הניידים. מעט מזכיר את Nintendo Wii או Playstation VR. כך מדגימה סמסונג כי ניתן לדוגמה לשחק בטניס וירטואלי ללא מחבט כלל.

Samsung Creative-Lab bluetooth headphones james bond

 

 

 

WELT – חגורת כושר המשלבת בתוכה חיישני תנועה, ממש כמו בצמידים או בשעונים החכמים. היתרון הגדול כאן הוא שבאמצעותה אפשר לעקוב בקלות אחר רוחב המותניים, מה שעשוי להועיל במיוחד במעקב לאורך זמן אחר המשתמש והרגלי האכילה. הטכנולוגיה או אופן השימוש בה לא מאוד ברור בשלב זה, אך ככל הנראה היא תאפשר להציג נתונים רבים יותר על ידי אפיון המשתמש והתאמה נכונה יותר לצרכיו.

קרא עוד:  סמסונג השיקה טלפון מוקשח חדש עם סוללה נשלפת

כל אלו ועוד מפותחים במסגרת Samsung Creative Lab, מעבדת פיתוח שנשמרה בסוד המבצעת פרויקטים שונים שעל חלקם נחשפנו רק עת. פרטים נוספים על הגאדג'טים הללו ייחשפו כאמור בתערוכת CES 2016 בתחילת החודש הבא.