סמסונג (Samsung) הכריזה היום על עדכון למכשירי סדרות הדגל של 2019, הלוא הן Galaxy S10 ו-Galaxy Note 10, שיביא אליהן תכונות רבות ממכשירי סדרת Galaxy S20 שהושקה בחודש האחרון. כמו כן, הוא מביא איתו את גרסה 2.1 של ממשק One UI של החברה.

רוב החידושים המורגשים בעדכון יהיו ביכולות הצילום של המכשירים: כל המכשירים של שתי הסדרות (למעט Note 10 Lite) יקבלו את מצב Single Take, הלוכד מספר תמונות או סרטונים של עד 10 שניות בו-זמנית ויודע להציע למשתמש את התוצאה הטובה ביותר בלי צורך לבחור את מצב הצילום הרצוי מראש; שיפורים לצילום לילי ומצב Night Hyperlapse; פילטרים בהתאמה אישית המבוססים על תמונות מגלריית המכשיר; מצב Pro Video, הנותן שליטה על תכונות כמו ISO, מהירות צמצם ורמת חשיפה; החלפה בין המצלמה הקדמית והאחורית תוך כדי צילום וידאו; הקלטת וידאו בלחיצה ארוכה על כפתור הצילום גם במצב סטילז, בעוד המחווה לצילום רצף תמונות מהיר היא עתה גרירת כפתור הצילום פנימה); וצילום בקצב של 60 פריימים לשנייה ברזולוציית 4K במצלמה הקדמית.

תכונות נוספות שציינה סמסונג כוללות את מצב Clean View בגלריה, המאחד אוטומטית תמונות זהות שצולמו מספר פעמים ומאפשר לבחור את הטובה מביניהן; כמו גם Quick Share -הגרסה של סמסונג ל-AirDrop, ו-Music Share, המאפשרת לחברים לשדר מוזיקה אל רמקול הבלוטות' אליו מחובר המכשיר בלי לצמד אליו את כל אחד מהמכשירים שלהם.

לפי דיווחים וצילומי מסך ששותפו על ידי משתמשים ב-Reddit, העדכון כולל גם מקלדת חדשה עם מחווה ייעודית לביטול ואפשרויות לשליטה על הגודל, חיפוש ותרגום; קיבוץ הודעות ב'קטגוריות' באפליקציית ה-SMS; אפשרות Deep-sleep לאפליקציות, האמורה להאריך את חיי הסוללה; שילוב של אפליקציית שיחות הווידאו Duo מבית גוגל (Google); ועוד.

כאמור, העדכון כבר הגיע למשתמשים מסוימים, בעיקר בגרמניה, אך גם כמה במדינות אחרות. כל המכשירים שקיבלו את העדכון מבוססים על שבבי Exynos של סמסונג – מה שאומר שמשתמשים בארץ יכולים לצפות לקבל את העדכון תוך זמן קצר.

עדכון: גולשים מעדכנים אותנו כי העדכון החל להגיע גם למכשירים בישראל. תתחדשו.

פרסום ראשון: 25.03.20, 18:09