סמסונג (Samsung) כנראה תשיק בקרוב את מהדורת 2018 של מכשירי שוק הביניים שלה, Galaxy A7 ו-Galaxy A5. אישור לכך הופיע השבוע בסוף השבוע באתר הבדיקות והבחינות Geekbench.

באתר הופיעו תוצאות הבדיקה של מכשיר שנושא את השם Galaxy SM-A730F. הסיבה שמדובר בסוג של אישור למהדורה מעודכנת של Galaxy A7 היא שבשנה שעברה, בתקופת הבדיקות והשמועות הפורחות, Galaxy A7 במהדורת 2017 שלו הופיע תחת הכינוי SM-A720F.

אז מה אפשר ללמוד מהדף? ש-A7 יהיה מבוסס על המעבד Exynos 7885, עם שמונה ליבות שעובדות במהירות של 1.6 ג'יגה-הרץ לפחות, שהוא יגיע עם לפחות גרסה אחת שתכלול 6 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה, ושמערכת ההפעלה שלו תהיה, אנדרואיד 7.1.1 מהקופסה.

האח הקטן A5 כבר הופיע בבדיקות לפני מספר שבועות, ובמקרה שלו הופיעה גם גרסה עם מעבד Snapdragon 660. מכיוון שכך ולכן ניתן להעריך כי גם ל-A7 תהיה גרסה כזו, כמו שסמסונג נוהגת לעשות כמעט לכל אורך קווי המוצרים שלה משוק הביניים ומעלה.

בנוסף ההערכות הן שהמכשיר יאמץ לפחות חלק ממאפייני העיצוב של האחים הגדולים ממשפחת ה-Galaxy S הנוכחית, עם גוף מתכת/זכוכית באיכות גבוהה, עם שוליים מזעריים ועם מיקום נוח יותר של קורא טביעות האצבע מאחור.