בוקסי (Boxee), מי שהייתה ההבטחה הגדולה בתחום מזרימי המדיה נסגרה סופית. על פי הדיווח, סמסונג פיטרה את הצוות המונה על פי הערכות כ-50 עד 100 איש וכי הופסק הפיתוח על המערכת. אבנר רונן, המנכ”ל לשעבר ועבר עם הרכישה לסמסונג כסמנכ”ל החטיבה, עזב את החברה גם כן.

סמסונג רכשה את בוקסי הישראלית ב-2013, שכזכור פיתחה תוכנה המציגה תכני בידור ומדיה מהמחשב הביתי, מקליטה ומספקת מגוון ערוצים מהרשת ובהמשך גם השיקה קופסה קטנה בשם Boxee Box בשיתוף חברת D-Link. זמן קצר לאחר הרכישה, סמסונג סגרה את שירותי הוידאו בענן אולם כן המשיכה והשקיעה בחברה.

לפי הערכות, סמסונג ייעדה את צוות הפיתוח של בוקסי לממשק משתמש חדשני שישולב בטאבלט שיחליף את השלט הרחוק המסורתי ויאפשר שליטה מלאה בתכני הוידאו באמצעות מכשיר ייעודי אחד שיספק הזרמת וידאו בשידור חי לצד אפליקציות ותכנים נוספים. סמסונג אף הייתה במשא ומתן עם שותפים במזרח ובארה"ב.

כיום סמסונג הטמיעה את מערכת ה-Tizen OS במסכי הטלוויזיה, אשר רצה גם על גבי השעונים החכמים ומספר טלפונים, כך שלא ברור כיצד המוצר החדש היה אמור להשתלב בהם.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.