עוד טלפון שוק ביניים של סמסונג (Samsung) הוכרז היום, ושוב הוא משתייך לסדרת ה-A של החברה. הפעם מדובר ב-Galaxy A70 שמציע מסך ענק בגודל 6.7 אינץ' וגם שלוש מצלמות מאחור.

המסך הוא מסוג Super AMOLED ברזולוציית +FHD ובתבנית שבסמסונג מכנים Infinity U – כלומר, מגרעת קטנה דמוית טיפה ועם חיישן טביעות אצבע מתחת למסך. המערכת על שבב של A70 היא Snapdragon 675 והוא יצויד בתצורות זיכרון של 6/8 גיגה-בייט זיכרון עבודה עם 128 גיגה-בייט זיכרון אחסון

המצלמה במגרעת תהיה בגודל של 32 מגה-פיקסל, וזו גם תהיה המצלמה הגדולה ביותר בשילוש מאחור שיכיל גם מצלמת 8 מגה-פיקסל בזווית רחבה ומצלמת עומק בגודל 5 מגה-פיקסל.

הטלפון יגיע עם סוללה גדולה יחסית של 4,500 מילי-אמפר/שעה שתומכת בטעינה מהירה בהספק של 25 וואט. הגב, דרך אגב, מיוצר ממה שהחברה נוהגת כבר לכנות כ-3D Glasstic שזה אומר פלסטיק עם הרגשה של זכוכית. מעבר לכך הצבע יהיה בשינוי הדרגתי והוא יוצע בגוון כחול, שחור, אלמוג ולבן.

עוד מכשירים אמורה החברה לחשוף באירוע ב-10 באפריל.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.