סמסונג מאוד גאה במכשיר המתכת החדש שלה, ה-Galaxy Alpha וחשפה מספר תמונות המציגות את תהליך הייצור של המסגרת המתכתית. בפוסט שפורסם בבלוג החברה מפורט התהליך המלא, צעד אחר צעד כיצד מתבצע ייצור המסגרת המתכתית. זה כולל חיתוך הגלופה באמצעות מכונות CNC, חיתוכים עדינים עבור האנטנה, כפתורים ורכיבים אחרים וכן טיפול אנודייז כנגד חלודה בהתאם לצבע הרצוי.

עוד אומרים בחברה כי ה-Galaxy Alpha הרבה יותר עמיד בהשוואה למכשירים האחרים שלה ומציגים בתמונות אחרות כיצד מתבצעים חלק מהבדיקות כמו נפילה מגובה והפעלת לחץ על המרכב לבדיקת עמידות. באחת התמונות נראה מספר צבעים של מסגרות, כך שייתכן וסמסונג בחנה צבעים שונים למכשיר עד אשר החליטה על הצבעים הזמינים.

Samsung-shows-how-it-makes-and-tests-the-Galaxy-Alpha

המכשיר שהוכרז מוקדם יותר החודש, כולל מסך 4.7 אינץ' מסוג AMOLED 720p, שלדעת רבים מגיע כדי להתחרות בגודלו של מכשיר ה-iPhone 6 העתידי. הוא רץ על שבב ה-Exynos 5 Octa הכולל ארבע ליבות Cortex-A15 ועוד ארבע ליבות Cortex-A7 הפועלות בהתאם לצורך וכן זיכרון לאחסון 32 ג'יגה-בייט שאינו ניתן להרחבה וזיכרון עבודה בנפח 2 ג'יגה-בייט. בנוסף הוא כולל חיישן טביעות אצבע, מערכת האנדרואיד 4.4.4 ומד דופק בגבו לצד מצלמה 13 מגה פיקסל עם צילום ב-2K ובקדמתו 2.1 מגה פיקסל. המכשיר יתמוך בתקשורת LTE ו-WiFi ac ובאופן יחסי הסוללה חלשה יותר ומספקת 1,860 מילי-אמפר.