מספר רב של מוצרי סמסונג (Samsung) כוללים בתוכם דפדפן מובנה, החל ממכשירי הטלפון מבוססי אנדרואיד או טיזן, הטאבלטים, ועד לטלוויזיות החכמות תוצרת החברה. עד כה נהגו בחברה לפתח לכל מוצר דפדפן ייעודי משלו אך לא עוד – על-פי האתר Tizen Indonesia סמסונג תאחד את פיתוח הדפדפן על-גבי שלל הפלטפורמות.

הדפדפן יזכה לשם Samsung Browser ובגרסה 1.0 הוא יהיה מבוסס על WebKit, בדומה למנוע הקיים בדפדפן הכרום, וכאמור, יהיה זמין על מגוון הפלטפורמות של החברה – טלפונים חכמים מבוססי אנדרואיד או טיזן, מחשבי לוח וטלוויזיות חכמות (ככל הנראה אלו שיהיו מבוססות טיזן גם כן). בדומה לדפדפנים מודרניים אחרים, הוא לא יתמוך בתכני פלאש (Adobe Flash) ועל-מנת להציג תכני וידאו יעשה שימוש בפרוטוקול HTML 5.

סמסונג תצייד את הדפדפן בשלל יכולות, כמו מצב קריאה המסיר גרפיקה מעמיסה מתוך מאמרים ומציג בעיקר תוכן טקסטואלי, רשימה מאוחדת של אתרים מועדפים, יכולת לשמירה של דפים לצפייה באופן לא-מקוון, אפשרות להמשיך בגלישה על גבי מכשיר אחר/יכולת לשליחה של דפים מהטלפון אל הטלוויזיה. הדפדפן אף יוכל לנצל יכולות בלעדיות של החברה כמו השימוש ב-S Pen, על-גבי מכשירים תומכים.

סמסונג אף חברה עם ארגון מוזילה על-מנת לפתח דור חדש Servo, מנוע פריסה (Layout) אשר יתוכנן לעבודה עם מעבדי מרובי-ליבות.

 

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.