חברת סמסונג משיקה בישראל שירות VOD תלת-מימד בחינם, דרך ממשק ה- Smart TV.  תכני ה-VOD בתלת-המימד החינמיים כוללים 20 סרטי תלת-מימד וביניהם קלאסיקות לילדים, סרטים דוקומנטריים, קדימונים וקליפים מוזיקאליים.

 השירות החדש מאפשר צפייה בתכנים בתלת-מימד דרך יישום ה- Explore 3D, שהתקנתו מתבצעת בקלות ללא תשלום דרך חנות היישומים הראשונה והגדולה הקיימת לטלוויזיות, ה- Samsung Apps.

בנוסף, שירות ה 3DExplore  יהיה תקף גם לטלוויזיות משנת 2010 – סדרה C.

 השקת שירות ה-VOD  בתלת-המימד, מסמנת את כוונתה של סמסונג להציע לצופים תכני תלת-מימד אשר זמינים כרגע באמצעות בלו-ריי בלבד, כאשר עד סוף שנת 2011, יהיו זמינים למעלה מ-70 סרטי תלת מימד בחינם, דרך יישום ה- Explore 3D.

 לדברי מנהל הפיתוח העסקי בסמסונג ישראל, מר עופר עלמני : "סמסונג מובילה את שוק טלוויזיות תלת-המימד מאז השקתן בשנה שעברה. השקת שירות ה-VOD בתלת-מימד עונה על מחויבותנה של סמסונג לטפח שוק זה ולהאיץ גדילתו. אנו נמשיך לפתח את ה-Smart TV ולהעשיר את תכני התלת-מימד ב-VOD , במטרה לספק לצרכנים את אפשרויות הצפייה הטובות ביותר".

 טלוויזיות ה-Smart TV  של סמסונג מציעות ממשק חכם ונוח לשימוש אשר מאפשר שידור של תכנים ישירות מהאינטרנט או מכל אמצעי אחסון מקוון, נייח או נייד המחובר לרשת הביתית, על גבי מסך הטלוויזיה. בנוסף, יישום הטלוויזיה החברתית (Social TV) מאפשר לשוחח בזמן אמת עם חברים ומשפחה תוך צפייה בתוכן הטלוויזיה, במגוון הרשתות החברתיות וביניהן: Facebook, Twitter ו Google talk.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.