בשעה שהשמועות על מכשיר ה-Nexus Prime מרחפות להם באוויר, סמסונג מספקת לנו אישור על כך שהמכשיר בועט וחי, ויתרה מכך, שסמסונג עומדת מאחורי ייצורו.

במכתב שנשלח על ידי היועץ המשפטי של סמסונג באמריקה והגיע לידי Geek.com, צויין שמו של ה-Nexus Prime מספר פעמים, זאת לאחר שהמכשיר הסתובב במשרדי Verizon והרום של המכשיר דלף לרשת. עורכי הדין של סמסונג שלחו מכתב נזעם ומאיים הדורש להשאיר את המכשיר והרום חסויים מפני הציבור אחרת ינקטו באמצעים משפטיים.

זהו האישור השני שאנו מקבלים על המכשיר מסמסונג, כאשר לפני כחודש וקצת סמסונג רומניה צייצה את שמו של המכשיר בחשבון הטוויטר שלה בטעות. פרט לעובדה שהוא מיוצר על ידי סמסונג וזהו שמו, השמועות אומרות כי הוא יהיה הראשון להריץ את מערכת Ice Cream Sandwich, הגרסה הבאה של מערכת האנדרואיד.

עוד דיווחים כי למכשיר מסך מגע 4.3 אינצ’ ויותר מסוג Super AMOLED HD ברזולוציה 720×1280, מעבד כפול ליבה, זיכרון 1GB, תקשורת NFC ועיצוב ללא כפתורים כלל. הכרזה צפויה להיות בסוף חודש הבא או מעט לאחר מכן.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.