לא רק ה-Note 3 Neo נחשף אתמול על ידי הסניף הפולני של החברה, אלא גם הסניף הרוסי חושף גרסה חדשה למכשיר ה-Galaxy S4: ה-Black Edition.

את גב המכשיר תזהו מיד, המגיע בגימור דומה דמוי עור איכותי ויפה עם תפרים מלאכותיים בקצוות של הכריכה האחורית הנותן לו מראה מעט יותר יוקרתי שאותו ראינו לראשונה במכשיר ה-Galaxy Note 3 והטאבלטים האחרונים שהוכרזו ב-CES.

Galaxy S4 mini black edition

מלבד זאת, ה-Galaxy S4 Black Edition (בתמונה למעלה) הוא מכשיר המבוסס על דגם ה-GT-I9505, כך שנמצא בו את שבב מרובע הליבה Snapdragon 600 יחד עם זיכרון 2GB של RAM, מסך 5 אינץ’ Full HD, מצלמה 13 מגה פיקסל וסוללה בהספק של 2,600mA.

כדי להשלים את התמונה, סמסונג הכריזה גם על גרסת המיני למכשיר השחור (בתמונה משמאל): Galaxy S4 Mini Black Edition בעל המראה הדומה עם מפרט זהה למיני הנוכחי (I9190) הכולל מסך 4.3 אינץ’ qHD, שבב כפול ליבה, זיכרון פנימי 1.5GB של RAM, זיכרון לאחסון 8 או 16GB, מצלמה 8 מגה פיקסל אחורית וסוללה בהספק של 1,900mAh.

שני המכשירים יושקו ברוסיה במחיר השווה ערך ל-$660 ו-$460, בינתיים אף מילה על השקה בינלאומית.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.