סמסונג (Samsung) הכריזה בהודו על מכשיר חדש עבור שוק הביניים התחתון שלה שמציע סוללת ענק בנפח עבודה של 6,000 מילי-אמפר/שעה. מדובר ב-Galaxy M30s שמביא אל היד מסך sAMOLED בגודל של 6.4 אינץ' ברזולוציית +FHD, ועם עיצוב Infinty-U. המגרעת מכילה מצלמת 16 מגה-פיקסל. למרות השימוש ב-sAMOELD חיישן טביעות האצבע נמצא מאחור בגב הפלסטיק של המכשיר.

מאחור יש שלוש מצלמות שמסודרות במתחם אנכי הצמוד לצד השמאלי של גב המכשיר, עם מצלמות שמצוידות בחיישנים של סמסונג בגודל של 48 מגה-פיקסל, 8 מגה-פיקסל ו-5 מגה-פיקסל. שתי המצלמות הנוספות הן מצלמות הרוחב והעומק בהתאמה. המבזק נמצא מימין למצלמות בקצה העליון שלהן.

מה שמפתיע הוא כאמור הסוללה שאמורה להספיק לפי סמסונג ל-29 שעות של צפייה רציפה בווידאו. המטען עמו מגיע המכשיר, עם זאת, קצת מאכזב עבור סוללה בנפח שכזה- הוא מציע הספק של 15 וואט בלבד.

המערכת על שבב של המכשיר היא Exynos 9611 שמורכבת מ-4 ליבות Cortex-A73 במהירות מרבית של 2.3 גיגה-הרץ ו-4 ליבות Cortex-A53 במהירות 1.7 גיגה-הרץ. השבב הגרפי מורכב משלוש ליבות של Mali-G72. המכשיר יגיע עם בתצורות של 4/64 ו-6/128 גיגה-בייט זיכרון מובנה ואפשרות הרחבה בעוד 1 טרה-בייט לכל היותר. זיכרון האחסון הוא UFS 2.1.

מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 9 שמעליה ממשק ה-One U של סמסונג. הוא יימכר בצבעי כחול, לבן ושחור במחיר התחלתי של 199 דולרים. הוא יהיה זמין למכירה החל ב-29 בספטמבר.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.