סמסונג (Samsung), בלי הודעה מיוחד, התחילה למכור בארץ באופן רשמי את Galaxy A71, מכשיר שוק הביניים הגבוה החדש שלה.

הטלפון מגיע עם מסך Super AMOLED בגודל של 6.7 אינץ' וברזולוציית +FHD שמסתיר מתחתיו חיישן טביעות אצבע, והוא מציע תצוגה נקייה כמעט לחלוטין להוציא חריר המצלמה הקדמית שממוקם באמצע במרכז כמו הרוב המכריע של הטלפונים החדשים המושקים בידי החברה. למצלמה עצמה יש חיישן בגודל של 32 מגה-פיקסל.

מאחור יש ארבע מצלמות כשהראשית מצוידת בחיישן 64 מגה-פיקסל, ושלוש האחרות מגיעות עם חיישני 12, 5 ו-5 מגה-פיקסל. המעבד מורכב משמונה ליבות, ארבע במהירות מרבית של 2.2 גיגה-הרץ וארבע במהירות מרבית של 1.8 גיגה-הרץ, והמכשיר מגיע עם 6 גיגה-בייט זיכרון עבודה יחד עם 128 גיגה-בייט זיכרון אחסון. הסוללה מציעה נפח עבודה של 4,500 מילי-אמפר/שעה.

המחיר בחנויות הוא 1,945 שקלים.

Samsung Galaxy A71

סמסונג (samsung) חשפה את ה-Galaxy A71 בדצמבר 2019 כמכשיר ביניים מתקדם. הוא מציג מסך Super AMOLED בגודל 6.7 אינץ' עם סורק טביעת אצבע מובנה, שבב מתומן-ליבות, 6 או 8 גיגה-בייט זיכרון, 128 גיגה-בייט אחסון וסוללת 4,500 מיליאמפר/שעה. מערך הצילום האחורי מציע חיישן ראשי ברזולוציית 64 מגה-פיקסל כשאליו מתלווים עוד 3 עדשות.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.