הענק הקוראני חשף מכשיר מגע מלא בכנס CTIA המתקיים בימים אלה בלאס-וגאס. המכשיר בעל מסך 3.2 אינצ’ 240×432 ומקלדת QWERTY וירטואלית. נכון לעכשיו הוא ימכר בלעדית ברשת Sprint האמריקאית במחיר 130$ עם חוזה לשנתיים.

עוד במכשיר מצלמה 2MP, מקלט GPS וקישוריות Bluetooth. חבל שהוא לא כולל WiFi ועוד יותר חבל שהוא לא מושק בשאר העולם…

Samsung Instinct S30

ממשק מגע מלא; מקלדת QWERTY ווירטואלית; טכנולוגיית הדור השלישי (EV-DO)

חברת סמסונג אלקטרוניקס בע"מ ורשת Sprint הציגו בשבוע שעבר את הדור הבא  ל-Samsung Instinct : Samsung Instinct S30 המופעל באמצעות ממשק מגע מלא ומקלדת QWERTY ווירטואלית, בטכנולוגיית הדור השלישי (EV-DO).

ל-Instinct S30 מסךTFT  צבעוני בגודל 3.2 אינץ' בפורמט רחב (WIDE) וברזולוציה של 240X432, המציע תחושה של מגע עם רטט המאפשרת למשתמש לקבל פידבק על הלחיצה במסך ללא צורך בצליל הקשה.

המכשיר כולל מצלמת 2 מגה-פיקסלים מובנית עם פלאש לצילומי סטילס ווידאו, סייר קבצים (File manager), נגן מולטימדיה תומך Mp3, AAC, AAC+, WMA, MPEG4, דפדפן אינטרנט Opera Mini 4.2 תומך HTML לחוויית גלישה אמיתית, מקלדת QWERTY ווירטואלית, ותמיכה בשירותי Streaming VOD/MOD.

עם ה- Instinct S30 יכול המשתמש לבצע חיבור ישיר לתיבת הדואר האלקטרוני הביתי, או הארגוני, הודות לתמיכה מול שרתי Exchange לקריאה, עריכה ושליחה של הודעות טקסט או מולטימדיה.

קרא עוד:  גם זה קורה: HTC סוף סוף תשדרג את +U12 יחד עם +U11 ו-U11 לאנדרואיד 9 ברבעון הבא

בנוסף, מציע הטלפון גם תמיכה במגוון רחב של יישומי JAVA, הודות לתמיכה בפלטפורמת ה- APIs (Application Programming Interface) להפעלת תוכנות פיתוח צד-שלישי, תקשורת Bluetooth סטריאופונית בתקן v2.0 A2DP, אפשרות לטעינה באמצעות חיבור USB וסנכרון מלא לתכנת ה- Outlook.

מכירתו תחל ב-19 באפריל בארצות הברית. מחיר:  129.99$ לאחר החזרים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.