משקפי המציאות המדומה של סמסונג שהוצגו אשתקד, הושקו בארץ באופן רשמי. המשקפיים, שפותחו בעזרת שיתוף פעולה של סמסונג וחברת Oculus VR שנרכשה לאחרונה על-ידי פייסבוק ומתמחה בתחום המציאות המדומה, מציגות את הנעשה בצג המכשיר בתלת מימד.

המשקפיים בנויות ונראות כמשקפי צלילה בעלי עדשות רחבות במיוחד על מנת להרכיב עליהן את מכשיר ה-Galaxy S6 או מכשיר ה-Galaxy Note, כאשר אלו מקרינים את מסך המכשיר ישירות על עדשות המשקפיים בעזרת התקן הבלוטות' ומקנות למשתמש מעין תחושה תלת-מימדית באמצעות משחקים ואפליקציות התומכות ולחוות את המציאות המדומה כחוויה קולנועית, עם צפייה משופרת לצד עיצוב נוח יותר מבעבר. בניגוד למשקפיים אחרים בתחום, כדוגמת משקפי ה-Google Glass, ה-Gear VR אינן מתבססות על רכיב חומרתי כלשהוא ומהוות למעשה כמתקן גישור בלבד.

המשקפיים יושקו מחר בכל רשת חנויות סמסונג בישראל במחיר של 999 שקל. ההודעה המלאה כאן בהמשך.


הודעה לעיתונות: סמסונג ממשיכה להוביל בתחום הטכנולוגיה הלבישה והמציאות הוירטואלית במובייל בעזרת המהדורה האחרונה של ה- GEAR VR החדשני שלה, בעל אופטימיזציה מלאה התואם באופן מלא לגלקסי S6 ולגלקסי S6 Edge, הדור הבא של הטלפונים החכמים. ה- GEAR VR החדשני של סמסונג עבור גלקסי S6, המופעל על ידי אוקולוס, נותן ליותר משתמשים את האפשרות ליהנות מהניסיון ללא תחרות של סמסונג בהיטמעות בעולם הוירטואלי ולחוות את המציאות המדומה כחוויה קולנועית, עם צפייה משופרת לצד עיצוב נוח יותר מבעבר.

קרא עוד:  האוזניות נטולות החוטים האלו עולות יותר מאלף דולרים

בידור יוצא דופן: מותאם גם לגלקסי S6 ולגלקסי S6 Edge, עם מסך בגודל 5.1 אינץ' בטכנולוגיית התצוגה Super AMOLED, ה-GEAR VRבמהדורה החדשה מאפשר למשתמשים לראות סרטים, סדרות טלוויזיה, שירותי  VOD  ותמונות ברזולוציה גבוהה שט נראתה. עם פיקסליזציה מופחת ושדה ראייה רחב, המשתמשים מקבלים חווית מציאות וירטואלית טובה יותר עם זמן שימוש ארוך יותר.

שיפור בנוחות: צמצום של 15% בגודל עושה את ה- Gear VRשל סמסונג לנוח יותר ללבישה. רצועות ארגונומית שתוכננו מחדש מעניקות איזון טוב יותר, ואילו איוורור מכני תומך בחוויית VR מורחבת.

ביצועים באיכות גבוהה: כוח מחשוב גדול יותר וגרפיקה משופרת מאפשרת למשתמשים לחוות את הרפתקאות המציאות המדומה הטובה ביותר.

תאימות USB: ציוד ה-Gear VR יכול להיות מוטען באמצעות יציאת ה-USB שלו ובכך לאפשר זמן שימוש ממושך יותר.

תכנים מתקדמים: התוכן של ה- Gear VR זמין להורדה דרך חנות האוקלוס – Oculus VR app store. למשתמשים יש מגוון רחוב של תוכן מקומי וירטואלי של היוצרים מהשורה הראשונה, כולל משחקי מציאות מדומה מרגשים וכן של 360 מעלות, כולל ביצוע חדש של Cirque du Soleil, Kurios.