בהמשך לסדרת ההכרזות של סמסונג, הציגה החברה מכשיר נוסף, והפעם נגן מוזיקה מתקדם. ה-Galaxy WiFi 3.6 הוא האח הקטן ל-Galaxy WiFi 4.0 וה-Galaxy WiFi 5.0 ובדומה לאייפוד טאץ' של אפל הוא עושה הכל – חוץ מביצוע שיחות וגלישה סלולרית.

הסמסונג גלקסי WiFi 3.6 הוא בעל מסך HVGA ברזולוציה מעט מאכזבת של 480X320 על מסך בגודל 3.65 אינץ'. הוא יכלול בתוכו מעבד OMAP במהירות 1GHz וירוץ על מערכת האנדרואיד בגרסת Gingerbread 2.3 שתכלול כמובן את האנדרואיד מארקט המוכר שיאפשר להוריד אפליקציות למכשיר בקלות ע"י חיבור WiFi.

בנוסף, הוא כולל בתוכו את כל הפונקציות הקיימות בסמארטפונים המודרניים, כגון GPS, שקע אוזניות 3.5 מ"מ, בלוטות', USB 2.0 ותמיכה במגוון רחב של הפורמטים הקיימים כיום, כך שיאפשר חווית מולטימדיה טובה יותר. למכשיר שתי מצלמות – אחת מקדימה באיכות VGA לשימוש בשיחות וידאו, ומצלמה בגב המכשיר בעלת רזולוציה של 2 מגה פיקסל.

לגלישה והורדת יישומים קיימת קישוריות ה-WiFi בתקן 802.11b/g/n, והנגן יהיה זמין בגרסאות של 8GB ו-16GB.

את ה WiFi 3.6 אנו נזכה לראות על המדפים בבריטניה בחודש אוקטובר, כאשר מחירו לגרסת 8GB צפוי להיות כ-242 דולרים, והדגם עם ה 16GB צפוי להמכר ב-272 דולרים.

כתב: דוד כהן.

 

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.