האם המתחרה של האייפד הגיעה? ה-Galaxy Pad של סמסונג ממשיך לככב בכותרות – אחרי הדיווח הראשוני על שני טאבלטים חדשים מתוצרתה של סמסונג והוידאו המעומעם של המכשיר אשר נצפה באוסטרליה, כעת צצו ברשת תמונות אשר מראות את ה-Galaxy Pad מריץ את מערכת ההפעלה Android Froyo ובנוסף סרטון פרומו מבית סמסונג החושף את המכשיר בצורה רשמית.

המידע עד כה דיבר על כך שסמסונג עומדת להציג מכשיר 7" ומכשיר 10". על מכשיר ה 7" היה מידע רב, אבל המידע על מכשיר ה 10" היה לוטה בערפל, למרות שהערכות דיברו על כך שהמכשיר יכלול ככול הנראה את מערכת ההפעלה Android Froyo. התמונות שנחשפו מאשרות כי המכשיר יתמוך ברזולוציה של 1024X600 ויכיל מסך AMOLED (אשר יהיה, מן הסתם, מסך מגע).

המכשיר גם יכיל את מערכת הכתיבה של סמסונג, Swype, אבל לא ברור עד כמה יהיה בה צורך, שכן כפי שניתן לראות מהתמונות, המכשיר כולל גם את המקלדת המובנית של מערכת ההפעלה. גם את חיבור הטעינה/סינכרון למחשב רואים בתמונות, והוא מזכיר לא במעט את אותו החיבור שבו אפל משתמשת במכשיריה.

מעבר לכך, המכשיר ירוץ על מעבד 1GHz לצד מעבד גרפי מדגם PowerVR SGX 540, מצלמת 3.2 מגה פיקסל, GPS, מצלמה קדמית לשיחות וידיאו, ו-WiFi. גם הסרטון שסמסונג שחררה לא מחדש לנו ולכן הפרטים המלאים והנותרים ייחשפו, ככל הנראה, בשבוע הבא בתערוכת ה IFA בברלין.