זה היה עניין של זמן עד אשר הטאבלט הראשון של סמסונג, הגלקסי טאב, יוחלף בדגם חדש, מהיר יותר ומבוסס על Honeycomb. סמסונג הכריזה רשמית על Galaxy Tab 7.0 Plus, הדגם הקטן יותר מ-Tab 7.7 אך מכיל מפרט דומה המבוסס על מעבד כפול ליבה 1.2GHz ומסך 7 אינצ'.

ה-Galaxy Tab 7.0 Plus גם קל יותר ודק יותר מקודמו, כאשר הוא שוקל 345 גרם בלבד ומתגאה בעובי של 9.96 מ”מ. הוא מביא לראשונה בסמסונג את מערכת האנדרואיד 3.2 למסך 7 האינצ'ים זאת יחד עם ממשק ה-TouchWIZ UX המספקים למערכת מגוון של וודג'טים ומיני-אפליקציות שונות וכן תכנים להורדה ולרכישה דרך ה-Hub's של סמסונג ובזכות זיכרון 1GB הכל אמור לרוץ חלק.

מצלמת המכשיר אמנם 3 מגה פיקסל בלבד אך מאפשרת צילום וידאו ב-720p, זאת לצד מצלמה קדמית 2 מגה פיקסל ותמיכת המעבד בניגון וידאו ב–Full HD. בצד האחסון הטאבלט כולל 16GB או 32GB זיכרון פנימי שניתן להרחבה בכרטיס microSD עד 32GB נוספים. ובצד התקשורת סמסונג מביאה חיבור דור שלוש +HSPA בנוסף לתקשורת ה-WiFi n התומכת במהירות הורדה של עד 21Mb לשנייה.

כבר בחודש הבא צפוי הטאבלט לצאת לחנויות במספר מקומות באירופה, אסיה ומרכז אמריקה, שם המחיר עדיין לא נחשף, אך נצפה למחיר סביב $300 כדי לעמוד בתחרות הרבה. (תודה אביב!)

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.