וידאו: Galaxy S10 בפתיחת קופסה

בשבוע שעבר השיקה סמסונג (Samsung) את סדרת ה-Galaxy S10 (גלקסי S10) בישראל ואלינו הגיע דגם הפלוס, הגדול מבין השלושה, לביקורת. עד שהביקורת תועלה, בינתיים פתחנו את הקופסה כדי לגלות מסתתר שם בפנים.

כזכור, +Galaxy S10 מגיע עם המפרט החזק מבין שלושת המכשירים שהושקו. זה כולל מסך Dynamic AMOLED ביחס היבט של 19:9 הגולש לצדדים ברזולוציית QHD, בגודל של 6.4 אינץ' – לעומת 6.1 אינץ' בדגם הרגיל שמציע עיצוב זהה. המסך גם משלב סורק טביעות אצבע אולטרה-קולי וכן חריר קטן עבור זוג מצלמות הסלפי מצד ימין.

מערך הצילום הראשי של דגם הפלוס כולל שלוש עדשות מאחור – אחת אולטרה-רחבה בזווית של 123 מעלות עם חיישן 16 מגה-פיקסל, אחת 'רגילה' שמציעה זווית של 77 מעלות עם חיישן 12 מגה-פיקס, ואחת לצילומי זום עם זווית צילום של 45 מעלות וחיישן 12 מגה-פיקסל.

המכשיר מבוסס על המערכת על שבב Exynos 9820 עם מעבד מתומן ליבות לצד 8 גיגה-בייט זיכרון עבודה ו-128 גיגה-בייט לאחסון. בארץ גם נמכר דגם עם נפח אחסון מוגדל של 512 גיגה-בייט. הסוללה היא בהספק
עבודה של 3,400 מילי-אמפר/שעה שתומכת בטעינה אלחוטית ום בטעינה הפוכה: טעינת מכשירים בהצמדה לגב המכשיר.

חטיעות באריזה, מלבד המכשיר, יש גם מטען מהיר, כבל USB ל-USB C, מתאם להעברת נתונים ואוזניות חוטיות של AKG. בנוסף יש גם כיסוי פלסטיק וכן לראשונה יש מגן מסך המודבק מראש.