התמונות שדלפו בימים האחרונים של מה שנראה כמכשיר ה-Galaxy Note 2, התבררו לא נכונות, שכן אף אחד לא חשב לעצמו כי סמסונג תציג נגן מולטימדיה הנראה בדיוק כמו הגלקסי החדש – ועם מסך גדול עוד יותר. הכירו את Galaxy Player 5.8, נגן המדיה החדש של סמסונג.

לא מדובר כבר ב-4.8 אינצ’ של ה-GS3, או אפילו לא ב-5.3 אינצ’ של Galaxy Note, אלא במסך ענק בכל קנה מידה, בגודל של 5.8 אינצ’. כמעט טאבלט קטן. למעשה, רבים מכנים את המכשירים הללו “מיני טאבלט”, כפי ש-Galaxy Player 5.0 זכה לכינוי כאן באתרי מכירה בישראל. וכן, הוא מגיע מצויד במערכת האנדרואיד 4.0 ICS יחד עם ממשק ה-TouchWIZ החדש, כך שאפשר לעשות בו כל דבר מלבד שיחות על רשת הסלולר.

אז פרט למסך הגדול (ברזולוציה של 960 על 540) ומערכת ההפעלה, המכשיר מאפשר ניגון מוזיקה ווידאו באיכות גבוהה וכן מגיע עם זיכרון פנימי בנפח של 8GB או 32GB לבחירה, נוסף לחריץ microSD. נמצא בו גם תקשורת WiFi ו-GPS, מצלמה קדמית וגם סוללה בת 2,500mAm.

מחירו עוד לא ידוע, אך יהיה מעניין לראות כיצד הוא יצליח לשמור על אטרקטיביות לנוכח מחירו של ה-Nexus 7 שקצת יותר גדול ממנו ונמכר ב-$200. עוד פרטים נקבל בתערוכת IFA הנפתחת בסוף החודש.