סמסונג (Samsung) מתכננת להשיק את מכשיר ה-Galaxy Note 10 עם מסך בגודל 6.66 אינץ׳, כך לפי דיווח שהתפרסם באתר הקוריאני The Bell. מסך זה יהיה הגדול ביותר ששולב עד היום במכשיר כלשהו מסדרת ה-Galaxy Note או ה-Galaxy S, וגם גדול יותר מהמסך שאותו בחרה אפל (Apple) להתקין במכשיר ה-iPhone XS Max מתוצרתה.

הפרט האחרון הוא זה שככל הנראה שכנע את סמסונג לבחור במסך גדול יותר, שכן מצב הדברים הנוכחי מציב את סדרת ה-Note לראשונה בתולדותיה בעמדת נחיתות מסוימת מול האייפון: מסך ה-XS Max מעט גדול יותר מזה של ה-Galaxy Note 9 (שש וחצי אינץ׳ לעומת 6.4 אינץ׳ אצל סמסונג). בזכות טכנולוגיות המאפשרות לצמצם את גודל המסגרת ומארז המכשיר, שינוי גודל המסך לאו דווקא ישפיע באופן משמעותי על גודלו הכללי, וסמסונג תוכל לשמור על מימדים דומים תוך שילוב תצוגה גדולה יותר.

בעבר כבר דווח כי מכשיר ה-Galaxy Note 10 זכה בתוך סמסונג לשם הקוד ״דה ווינצ׳י״ (DaVinci), וכי החברה עשויה להסיר ממנו את חיבור האוזניות הסטנדרטי. בהנחה כי סמסונג תרצה לשמור על פער של כשנה בין דגם לדגם באותה הסדרה, ההכרזה הרשמית על ה-Note 10 עדיין רחוקה למדי ולא צפויה להתרחש טרם תחילת חודש אוגוסט 2019.