ההכרזה האחרונה מבית סמסונג (Samsung), ה-Galaxy Note 4 והמפתיע יותר – Galaxy Note Edge הולכים להגיע לעולם כבר בסוף החודש הנוכחי. בעוד שעוד לא ידוע מהו תאריך ההשק הסופי בישראל, במספר מדינות הוא כבר החל להימכר בהזמנה מוקדמת.

בסין שם הוא צפוי להגיע בתחילת שבוע הבא יימכר ה-Note Edge במחיר של 7,000 יואן, שהם לא פחות מ-4,100 שקלים. גם אמזון בגרמניה החלו בהזמנה מוקדמת למכשיר, שם הם דורשים 769 יורו שהם 3,615 שקלים, מחיר מעט יותר שפוי. אבל אם נחפש ברשת נמצא מחיר זול יותר. כך באתר Clove הבריטי מעריכים כעת את מחירו ב-541 פאונד לפני מיסים (למזמינים לישראל), שהם 3,217 שקלים.

כך נראה, כי מכשיר הדגל החדש של סמסונג הולך להיות יקר מאוד, ואם ננסה להעריך בזהירות אנו מאמינים שהוא יימכר בארץ בתג מחיר של לא פחות מ-4,000 שקלים, לפחות בתקופת המכירה הראשונית. מי שמוכן לוותר על תוספת של ה-120 פיקסלים והמסך הקמור, יוכל להסתפק ב-Galaxy Note 4 בעל מפרט זהה ומחיר שצפוי לעמוד סביב 3,200 שקלים.

Samsung Galaxy Note Edge

מכשיר ה-Galaxy Note Ege הוא הראשון של סמסונג ובכלל המצויד במסך פינתי. המכשיר הוכרז בספטמבר 2014 עם מסך 5.6 אינץ' ברזולוציה Quad HD. הוא רץ על שבב מרובע ליבה Snapdragon 805 או שבב Octa Core של סמסונג, וכולל זיכרון עבודה (RAM) של 3 ג'יגה בייט, מצלמה 16 מגה פיקסל עם צילום וידאו ב-2K וסוללה בהספק של 3000mAh. המכשיר פועל על מערכת האנדרואיד בגרסה 4.4 עם ממשק ה-TouchWIZ וכולל גם עט דיגיטלי עם מגוון יכולות.

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.