סמסונג אלקטרוניקס אמריקה (סמסונג מובייל),  הכריזה היום בתערוכת הטכנולוגיה CES, על השקת שני מכשירים ממשפחת ה- Galaxy בארה"ב: Samsung Galaxy Note אשר יושק ברשת AT&T בכחול קובלט ובלבן. וה- Samsung Galaxy Tab 7.7 שישווק ברשת Verizon wireles

Samsung Galaxy Note

Samsung Galaxy Note מבשר על קטגוריה חדשה של סמארטפונים, ויזואלית וטכנולוגית, תוך שימוש  ברשת הדור הרביעי (LTE) של AT&T .  Samsung Galaxy Note, בעל מסך 5.3 אינץ' בטכנולוגיית Super AMOLED HD, ברזולוציה גבוהה ומציע חוויית צפייה בהירה, עשירה וצבעונית. ה-Samsung Galaxy Note כולל עת אלקטרוני (S Pen), המספק שליטה מהירה, רגישה ומדויקת ליצירת קווים עדינים ופרטים על צג המכשיר, בדומה לעט נובע על פיסת נייר.

Samsung Galaxy Tab 7.7

Samsung Galaxy Tab 7.7 בעל מסך מגע בטכנולוגיית Super AMOLED Plus המאפשר צפייה בסרטונים, תמונות ומשחקים הקמים לתחייה ברזולוציית 720p (1280×720). המכשיר מגיע עם מעבד ליבה כפולה במהירות 1.4 ג'יגה-הרץ ודפדפן HTML 5 לגלישה מהירה באינטרנט, השמעת מוסיקה בסטרימינג ועוד, במהירויות גבוהות על גבי רשת הדור הרביעי LTE של וריזון וויירלס. Samsung Galaxy Tab 7.7 בגודל 7.89 מילימטרים בלבד ומשקלו רק 345 גרם.

Samsung Galaxy Tab 7.7 בעל מערכת ההפעלה (Honeycomb) Android 3.2. המכשיר כולל מצלמה אחורית של 3 מגה-פיקסל עם תאורת LED ומצלמה קדמית של 2 מגה-פיקסל לשיחות וידאו. Samsung Galaxy Tab 7.7 מתפקד גם כשלט רחוק לטלוויזיה ומאפשר למשתמשים למצוא ולצפות בתוכניות הטלוויזיה באופן מיידי ולגלות תוכניות חדשות המבוססות על העדפותיהם.