סמסונג (Samsung) כבר הצליחה להשאיר את פרשת הסוללה של Galaxy Note 7 מאחוריה, אבל נראה כי יש סיכוי שהיא תחזור בשנית במתכונת שונה. דיווחים ברשת על כך שכמה משתמשי Galaxy Note 8 (גלקסי נוט 8) נתקלו בתופעה הגורמת להשבתת הטלפון.

בפורום של סמסונג טען אחד הרוכשים כי המכשיר שלו שבן חודש, אינו נדלק יותר. לדבריו זה התרחש לאחר שהסוללה התרוקנה לחלוטין, כלומר ל-0 אחוז והמכשיר כבה. משתמש אחרי טען לתופעה דומה, זאת פחות משבועיים לאחר שרכש את המכשיר וכי גם המכשיר החדש שקיבל סבל מתופעה דומה.

לא מדובר על התפוצצות הסוללה או תופעה נרחבת, לעת עתה, וכפי הנראה זו דווקא בעיית תוכנה. אחד המשתמשים בפורום הסביר כי התופעה מכונה Stack charging, זאת כאשר מנגנון הטעינה לא מצליח לפעול. הפתרון לדבריו הוא לחבר את המטען למשך כמה שניות ולנתק, כך במשך כמה דקות ולנסות ולהפעיל את המכשיר שוב.

ישנם גם דיווחים על בעיה דומה ב-Galaxy S8 Plus, אבל כאמור מדובר במקרים בודדים בלבד. סמסונג מצידה עדיין לא הגיבה לדברים ולנו לא ידוע על תופעות דומות שהתרחשו בישראל.

Samsung Galaxy Note 8

סמסונג הכריזה על Galaxy Note 8 באוגוסט 2017 כממשיך דרכו של ה-Note 7 הגנוז. המכשיר מגיע עם מסך Infinity Display קעור שגודלו 6.3 אינץ', ורץ על שבב מתומן ליבות מדגם Exynos 8895 או Snapdragon 835 לצד זיכרון RAM בנפח 6. בגבו מערך צילום כפול 12 מגה פיקסל וכן הוא כולל את עט ה-S-Pen

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.