אתרי הטכנולוגיה מדווחים בשעות האחרונות בהתלהבות רבה על מכשיר חדש של סמסונג ש”דלף לרשת” מפי אלדר מורטזין המציג לראשונה את גרסת מערכת ההפעלה ICS. המכשיר שכונה Galaxy S II Plus נראה זהה למכשיר הגלקסי המקורי, רק שכפתור החומרה במרכז התחלף בכפתורי מגע ועל המסך מוצגת לראווה מערכת האנדרואיד בגרסה 4.0. לא רק, אלא גם אם ווידג'ט מזג האוויר הראה כי המיקום הוא ברצלונה, ספרד, ובווידג'ט נוסף של לוח שנה נראה אירוע המתרחש ב-28 לחודש ובו רשום “Mobile World Live Keynote”, מה שלכאורה מסמן כי השקתו של המכשיר מיועדת לתערוכת MWC בברצלונה.

מורטזין בעל הרזומה המרשים יכול בהחלט לגרום לנו להאמין לו, אבל, הציוץ שלו מתברר כלא פחות מבדיה. אתר Android Community מצא את ההרשעה המפלילה שלא יכלה להיעלם מענינו אם היינו מסתכלים עוד שנייה בתמונה. עבודת הפוטושופ החובבנית בולטת למראה ובתמונה משמאל (לחצו להגדלה) תוכלו לראות את ההתאמות שנעשו למסך כאשר בפינה הימנית והשמאלית ניתן לראות כי המסך אינו עומד בקו ישר עם המסגרת הלבנה, חוסר סימטריה לכל הפחות.

גם אם זה היה נראה תקין, קשה שלא להתעלם מכך שמדובר בצילום מסך של הגרסה המקורית של גוגל, אך ללא ממשק ה-TouchWIZ המפורסם. מה גם השילוב של האייקונים של ה-TouchWIZ בחלק התחתון משונה משהו וכי המזייף בחר להוסיף את האייקון של האנדרואיד מארקט כברירת מחדל, במקום ביישום של סמסונג כמו Samsung Apps או אחד מיישומי ה-Hub.

קרא עוד:  המחליף של Pocophone? שאומי תציג בקרוב את Mi 9T Pro

אז כן חברים, זהו זיוף לא מרשים במיוחד המבוסס על הגרסה האמריקאית של הגלקסי, ובעת הזו לקראת ברצלונה כשסמסונג דוחה את השקת הגלקסי 3, כל דבר יכול להדליק אותנו, וזה כנראה עוד לא הסוף.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.