אחרי שהכריזה על מהדורת העשור ל-Galaxy, סמסונג (Samsung) הכריזה גם על מהדורת 'מלחמת הכוכבים' לכבוד צאת הסרט 'עלייתו של סקייווקר' בחודש הבא. הערכה החדשה היא פרי שיתוף פעולה של סמסונג ואולפני לוקאס (Lucas) ומשלבת את +Galaxy Note 10 Plus במהדורה מיוחדת לצד האוזניות Galaxy Buds בצבע שחור של 'הצד האפל'.

הטלפון יגיע עם ערכת נושא הכוללת רקעים, צלמיות, שומרי מסך ואנימציות ברוח מלחמת הכוכבים, ועט ה-S Pen יוגש בצבע אדום כצבע החרב של קיילו רן. גם הכפתורים בצדדים כמו גם המסגרת סביב המצלמה האחורית נצבעו באדום על רקע שחור ומאחור מוטבע לוגו של הסית’לצד הלוגו של מלחמת הכוכבים.

כאמור גם האוזניות Galaxy Buds נצבעו בצבע שחור ואדום, והן יגיעו עם נרתיק כיסוי ייחודי וגם כמה תגיות מתכת מהודרות לאספנים. מלבד זאת, מפרט המוצרים נותר זהה וללא שינוי.

ערכת מלחמת הכוכבים תושק באופן מוגבל ב-13 בדצמבר במחיר של כ-1,300 דולרים.

Samsung Galaxy Note 10 Plus

Galaxy Note 10 Plus נושא מסך מלא מקצה לקצה בגודל 6.8 אינץ' ורק חריר למצלמה בחלק העליון. בגבו מערך צילום מרובע, זיכרון עבודה של 12 גיגה-בייט ואחסון פנימי של 256/512 גיגה-בייט וגם עם אפשרות הרחבה. הסוללה בקיבולת 4,30 מיליאמפר/שעה עם תמיכה בטעינה סופר מהירה

למפרט המלא | Spex.co.il - השוואות מכשירים בקליק

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.