ההערכה שנראה השנה יותר ויותר טאלבטים עם מסכים גדולים יחסית בשוק מתבררת כמגשימה את עצמה, אבל לגודל מסך של 18.4 אינץ' לא ממש התכוננו.

האתר SamMobile מדווח כי לפי דיווח שקיבל סמסונג (Samsung) עובדת על טאבלט עם המסך הזה שכינויו Tahoe ומספרו הקטלוגי, לפחות נכון לעכשיו, הוא SM-T670.

המסך יהיה מסוג TFT-LCD ברזולוציה של FHD בלבד, ויהיה מבוסס על ה-Exynos 7580 מתומן הליבות שפועלות במהירות של 1.6 ג'יגה-הרץ ב-64 ביט.

למעשה על פי הפרטים להוציא הגודל באמת לא מדובר בטאבלט מיוחד: 2 ג'יגה-בייט זיכרון עבודה, 32 ג'יגה-בייט זיכרון אחסון עם הרחבה עד 128 ג'יגה-בייט לכל היותר באמצעות כרטיס microSD, מצלמה אחורית עם חיישן 8 מגה-פיקסל וקדמית של 2 מגה-פיקסל, ואפילו סוללה יחסית צנועה בנפח עבודה של 5,700 מילי-אמפר/שעה – צנועה כמובן בעולם של הטאבלטים, במיוחד היותר גדולים שביניהם. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד 5.1.

עד כמה זה גדול? רוחב של 451.8 מ"מ, גובה של 275.8 מ"מ ועובי יחסית צנוע של 11.9 מ"מ.

עד אין פרטים בנוגע לשם הסופי ובוודאי לא לגבי תאריך השקה אפשרי.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.