סמסונג מצאה דרך מקורית וגאונית לשווק את הגלאקסי אס 2 בסידני אוסטרליה, יחד עם ההשקה הקרבה של האייפון 4S. נציגות החברה המקומית שכרה חנות קטנה לשבוע בלבד באותו הרחוב שבו שוכנת חנות הענק של אפל, חנות שמכשיר הדגל של החברה נכון לימים אלו, הגלאקסי אס 2, יפורסם ויימכר בה בדרך לא רגילה.
סמסונג פרסמה כי עשרת המאושרים הראשונים בתור לחנות בכל יום במהלך השבוע המדובר, יקבלו מכשיר גלאקסי אס 2 במחיר מינימלי של 2 דולר בלבד (!). כן, קראתם נכון ואתם לא טועים, מכשיר מקורי, ערכה מלאה, ורק 2 דולר בלבד.

אמנם כולנו מכירים את תורות הענק והאוהלים של סוגדי החברה בלילה שלפני השקות המכשירים של אפל, וכך גם לחנות של סמסונג לא היה חסרה עבודה בימים האחרונים כאשר התורות לחנות המאולתרת של החברה היו ארוכים בהרבה מאלו של החנות של אפל. זה ברור מאליו שסמסונג לא ממש תצליח לגנוב לאפל את ההצגה, אבל תמיד שווה לנסות. כך עשתה החברה, במיוחד לאחר שנחסמה ע"י אפל מלמכור את טאבלט הגלאקסי 10.1 בתחומי אוסטרליה.

נחסמה לתמיד
המאבק המקומי של סמסונג מגיע יחד עם הבשורה כי היא לא תוכל למכור יותר את ה-Galaxy Tab 10.1 בתחומי אוסטרליה, זאת לפחות עד 2012, כך פסק בית המשפט המקומי. החברה תאלץ שלא למכור את הטאבלט בעונת החגים הקרובה זאת עד 2012 אז יוחלט מחדש כיצד היא תוכל להמשיך. אולם, בית המשפט השאיר פתח קטן לסמסונג בו שתי החברות יחזרו לאולם הדיונים ביום שישי כדי להעריך אם סמסונג תורשה למכור גרסה שונה של הטאב. (מקור)