צילום: אליק מוס

סמסונג אלקטרוניקס והוועד הפראלימפי הישראלי משיקים פעילות משותפת של סדנאות יצירה לילדים מאושפזים בהשתתפות ספורטאים פראלימפיים. החל מחודש אוגוסט, תחל פעילות משותפת של סמסונג ישראל והועד הפראלימפי בישראל בכיתות החכמות של סמסונג במספר בתי חולים עבור ילדים השוהים באשפוז, באופן תדיר אחת למספר שבועות.

הפרויקט, יוזמת סמסונג ישראל הינו שלב נוסף בעשיה הקהילתית של החברה בבתי החולים במיוחד עבור הילדים. סמסונג השיקה לפני כחצי שנה 3 כיתות דיגיטליות לרווחת הילדים השוהים בבתי החולים לתקופות ארוכות.

הכיתות המשמשות לרווחת הילדים לטובת למידה משחק או קריאה, ישמשו כפלטפורמה למגוון סדנאות יצירה דיגיטליות כגון סדנאות אנימציה צילום, קומיקס, דמיון מודרך ועוד, באמצעות מדריכים מוסמכים. חלקה המרכזי של הפעילות עם הילדים תהיה המפגש עם הספורטאים חברי הסגל הפראלימפי. הספורטאים יספרו לילדים על הדרך שעשו עד לפסגה, על הקשיים ועל הכלים בהם השתמשו כדי להתגבר עליהם. הספורטאים הפראלימפיים שיבקרו את הילדים מגיעים ממיגוון ענפי ספורט: שחיה, קליעה,חתירה, כדור שער,אופניים ושייט.

מר קריין קו- מנכ"ל סמסונג ישראל "התפיסה המנחה את הפרויקט הינה לתת לילדים השראה באמצעות ספורטאים מהווים מודלי לחיקוי. הספורטאים הבכירים מהסגל הפראלימפי של ישראל, אנשים שעשו דרך ארוכה ומאתגרת עד שהגיעו לפסגת השאיפות – ומייצגים את ישראל בארועי השיא. אלו אנשים היודעים להעצים ולבנות מוטיבציה, ללמד איך מתגברים על קשיים נפשיים ועל פציעות גופניות. הם יספרו לילדים כיצד הם התגברו על הקשיים בדרך. כל אלו הם כלים שיכולים לסייע בתהליך הריפוי של הילדים שחלקם לא יצאו מבתי החולים שבועות וחודשים והם במרחק רב מביתם ומחבריהם".

אבי לרמן  – מנכ"ל הוועד הפראלימפי בישראל." זהו כבוד גדול עבורנו לקחת חלק בפרויקט חשוב זה אותו מובילה חברת סמסונג, אחת החברות המובילות  בתמיכתם  בספורט האולימפי והפראלימפי בארץ ובכל העולם. הפרויקט המתוכנן הוא מרגש במיוחד עבורנו , שכן הספורטאים שלנו, שלכולם מגבלה פיזית זו או אחרת, הגיעו להישגים אדירים, אישיים ולאומיים, והם בהחלט מתאימים לשמש מנטורים מעוררי השראה לילדים השוהים בבתי החולים , לכוון אותם לחשוב חיובי ובעיקר להאמין בעצמם, ובבוא היום, לעסוק בפעילות ספורטיבית-תחרותית. הספורט, ויעידו על כך כל המחקרים הרפואיים , הוא התרופה הטובה ביותר להרבה מאוד מגבלות גופניות ונפשיות , ואני מאחל לכולנו הצלחה במיזם החשוב והייחודי הזה."

* הודעה לעיתונות פורסמה כלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.