סמסונג (Samsung) העלתה לחשבונה הרשמי ביוטיוב סרטון קצר המאשר שוב את הדיווחים הרבים אודות חשיפתו הקרובה של המכשיר המתקפל מתוצרתה. הסרטון נושא את השם ״העתיד נפרס״ (The Future Unfolds), ובמהלכו ניתן לראות את קווי המתאר של מכשיר חדש בעל מסך מתקפל. תאריך החשיפה הוא אירוע Unpacked המתוכנן ל-20 בפברואר – אותו האירוע שבו סמסונג תחשוף בוודאות את מכשיר הדגל הבא שלה, ה-Galaxy S10.

בשלב זה עדיין לא ברור מה בדיוק תבחר סמסונג להציג. סביר להניח כי היצרנית הקוריאנית תסתפק בהצגתו של דגם אבטיפוס, מבלי לציין במחיר או בתאריך השקה סופי, שכן סמסונג לא תרצה להביא למצב שבו המכשיר המתקפל גוזל את כל תשומת הלב ממכשיר הדגל החדש.

חברה נוספת המתכוונת לחשוף בקרוב מכשיר מתקפל היא היצרנית ZTE תחת המותג נוביה (Nubia), המזמינה את העיתונאים לבקר בביתן שלה בתערוכת הסלולר של ברצלונה תוך שימוש בסלוגן ״הגמש את חייך״ (Flex Your Life) – רמז ברור למוצר שבו מותקן מסך גמיש או מתקפל. אולם במקרה של נוביה, סביר להניח כי לא מדובר במכשיר טלפון חכם, אלא בגרסה עדכנית לשעון החכם Nubia Alpha, המצויד במסך המתקפל אל תוך רצועת היד. אולי הפעם יתקדם המכשיר משלב אבטיפוס ראשוני למוצר של ממש, אותו ניתן יהיה לרכוש בחנויות.

צוות TGspot יהיה בתערוכת MWC 2019 בברצלונה ויעביר לכם את כל הדיווחים ממקור ראשון.

nubia's teaser for a flexible device