רק לפני מספר ימים צצה שמועה כי מכשיר הדגל הבא של סמסונג, ה- Galaxy S III לא יוכרז בתערוכת MWC הקרובה, ועכשיו זה רשמי. סמסונג הפיצה הודעה כי היורש של ה- Galaxy S II לא יוכרז בתערוכת Mobile World Congress 2012 שתתקיים בסוף החודש בברצלונה, והוא יוכרז במהלך המחצית הראשונה של שנת 2012 באירוע נפרד.

לדברי סמסונג, אירוע ההכרזה של מכשיר הדגל החדש ייערך מאוחר יותר כדי לצמצם את פער הזמן שנוצר בין אירוע ההכרזה לאירוע ההשקה באירופה וארה"ב. בכל אופן, לפי נתוני המכירה של ה-Galaxy S II, כרגע לסמסונג אין צורך למהר בהשקת המכשיר החדש, שכן הביקוש למכשיר הדגל הנוכחי עדיין לא נפסק.

ייתכן שישנן סיבות אחרות לדחיית הכרזת המכשיר החדש כמו עיכוב בתהליך ייצור המכשיר, וייתכן כי סמסונג פשוט רוצה ליצור באזז גדול סביב המכשיר בעזרת אירוע נפרד וללכוד את תשומת הלב אליה. כזכור, ישנן שמועות כי המכשיר החדש יושק בסביבות חודש יוני, קרוב מאוד להשקת ה-iPhone 5 שעדיין לא הוכרז. אולי סמסונג החליטה ללכת "ראש בראש" כנגד אחת המתחרות הגדולות ביותר שלה, אפל.

בכל מקרה, תאריך ההכרזה הרשמי עדיין לא ידוע, אך צפויים לנו מכשירים אחרים לא פחות מעניינים בתערוכת MWC 2012. קרוב לוודאי שהשנה מכשירי הדגל יאופיינו במסכים גדולים ואיכותיים מאוד, יחד עם מעבדים מרובעי ליבה וזיכרון RAM מנופח. כנראה שהשמועות אודות המכשיר החדש לא ייפסקו בקרוב, ולנו נותר רק לחכות להכרזתו הרשמית שתתקיים במועד לא ידוע. (מקור)