משתמשים בדפדפן המובנה במכשירי סמסונג (Samsung) ישמחו לשמוע כי החברה עדכנה את הדפדפן והוא עתה תומך בתוספים או ליתר דיוק בחוסמי תוכן ופרסומות, שלדברי החברה, תורמים לחוויה טובה יותר עם פחות בזבוז של רוחב פס וזמן על טעינה של פרסומות.

החברה החלה לעדכן בדחיפה את מכשירי הגלקסי (Galaxy) המבוססים על מערכת ההפעלה אנדרואיד לוליפופ מרשמלו ומעלה והעדכון מאפשר ליישום הדפדפן המובנה במכשיר בגרסה 4.0, לתמוך בתוספים שהראשונים מבניהם הוא AdBlock Fast, חוסם פרסומות הזמין לדפדפן הכרום, אופרה ואף לדפדפן המובנה במכשירי iOS ו-Crystal הזמין גם הוא ל-iOS. בהמשך העדכון יגיע גם למכשירים המריצים לוליפופ.

כדי להשתמש בחוסם Adblock Fast במכשירי הגלקסי השונים, יש להמתין לעדכון המגיע מסמסונג, והוא יופעל באופן אוטומטי, אבל ניתן להורידו ידנית כאמור מחנות האנדרואיד. דרך הגדרות הדפדפן ניתן להפעיל או לכבות את השימוש בחוסם.

סמסונג היא מבין יצרניות האנדרואיד הראשונות המשלבות חוסם פרסומות בדפדפן, זאת לאחר שגם אפל מאפשרת תמיכה בתוספים במערכת iOS 9 ומעלה. השימוש בחוסם פרסומות נמצא בגבול האפור, שכן אתרים כמו זה שאתם קוראים בו כרגע מרוויחים את כספם מהצגה של פרסומות, אך מנגד המשתמשים טוענים על הפרעה בזמן הגלישה או חיתוך של תוכן בשל פרסומות ועוד, מה שמשפיע כמובן על חווית הגלישה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.