שמועות על מכשיריה של אפל קיימים בכל מקום ובכל זמן ועתה מגיעות שמועות חדשות-ישנות לגבי מכשיריה הבאים מסדרות האייפד והאייפון. השמועות על האייפד, שאולי ישמעו לכם מוכרות, מגיעות עתה ממקור יותר "אמין" ואומרות שהאייפד הבא יהיה דק יותר מקודמו בכ-0.7 מ"מ ובעל רזולוציה מסך גבוהה יותר. כמו כן השמועות גורסות שהמכשיר יושק בחודש מרץ – אפריל ויחל ייצור בתחילת שנה הבאה. שמועה שחוזרת על עצמה גם הפעם היא האפשרות כי תושק גם גרסה קטנה יותר בגודל של 7 עד 8 אינצ'.

שמועות נוספות שנשמעות ברשת הן לגבי מכשיר האייפון הבא. חלק מדיווחי העבר דיברו על האייפון 5 שהיה אמור לצאת, אך במקומו הושק ההאייפון 4S. שמועות חדשות אומרות שהאייפון הבא יצויד במסך 4 אינץ' ויהיה בעל גוף מתכתי, בדומה לאייפוד טאץ' וגם ארוך יותר ב-8 מ"מ בשל כך. עיצובו החיצוני ייראה בדומה לדיווחי העבר – גב מעוגל ומסך שנמתח לכל רוחב המכשיר וגם יביא תמיכה בדור רביעי. כמו כן נאמר שהאייפון יצויד בסוללה חזקה יותר והערכות כי הוא יוצג בקיץ של שנה הבאה, כפי שהיינו רגילים משנים קודמות.

אנחנו עוד רחוקים מהשקת ה-iPhone 5 אך האייפד הבא כבר מעבר לפינה. אין ספק כי משתמשי אפל ירצו לראות חידושים באייפד ולא יסתפקו רק במעבד חזק או מצלמה גדולה יותר ונראה מה אפל מבשלת לנו הפעם. (מקור)