טאבלט ה-7 אינצ’ של גוגל, ה-Nexus 7 נחשב לזול ביותר בהשוואה למקביליו בשוק, אולם לא מעט משתמשים מחפשים דווקא טאבלט גדול יותר, של 10 אינצ’ שם המחירים כידוע, גבוהים בהרבה. אז אם כך, השמועה הבאה כי גוגל מתכננת טאבלט גדול יותר מזה שהוצג, יכולה לשמח רבים.

הטאבלט שקיבל את השם הלא מפתיע Nexus 10 נשמע כבר נכון וטבעי לגוגל לעשות, שכן גם סמסונג עשתה אותו הדבר עם ה-Galaxy Tab הראשון אשר הגיע בגודל של 7 אינצ’ והיום היא מציעה גם 7.7 אינצ’ וגם 10.1 אינצ’.

הדיווח הגיע מאתר Digitimes הטוען כי גוגל כבר פיתחה את הטאבלט המדובר וכבר הזמינה פאנלים למסך 10 אינצ’ מיצרנית המסכים Wintek. למרות שאנו מאמינים ל-Digitimes, האתר כבר פספס לדווח על טאבלט ה-7 אינצ’ לפני שהושק אולם לא נופתע אם גוגל תשיק טאבלט 10 אינצ’ שאפשר להעריך שיימכר סביב $300 ויקבל מפרט דומה לזה של ה-7 אינצ’ (Tegra 3, זיכרון 1GB, מצלמה, WiFi ו-NFC).

טאבלט במחיר שכזה בהחלט יכול להיות שובר שוק מבחינת ההיצע של יצרניות האנדרואיד כמו סמסונג, Asus ואחרות, אך האם גוגל תעשה זאת ותפגע להם במכירות? אין לדעת.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.