המשחק Grand Theft Auto V יצא כבר לפני יותר משנה, אך עדיין ממשיך לעורר הדים רבים. בעוד כחודש, צפוי המשחק המצליח ביותר בהיסטוריה לצאת לקונסולות הדור הבא, ולמחשב ב-27.1.15. עד שהתאריכים הללו יגיעו, יש מי שמנצל את תמימות המשתמשים כדי להזיק להם.

גרסת ניסיון של GTA V בגודל של 19 ג'יגה-בייט מוצעת מזה כמה ימים להורדה דרך תוכנת המשחקים הפופולרית ביותר למחשב, Steam, כשלהצעה צורפו אפילו כמה תצלומי מסך של משתמשים משחקים. הגרסה אפילו הייתה זמינה להורדה דרך טורנט, והגיימרים הנרגשים לא יכלו לחכות שההורדה תסתיים. אך מי שהוריד את הגרסה המזויפת גילה שהוא הוריד 19 ג'יגה-בייט של וירוסים וסוסים טרויאניים.

ב-Rockstar הבחינו בבעיה ושחררו הכרזה רשמית: "שימו לב: לא קיימת גרסת ניסיון ל-Grand Theft Auto V. אם אתם מבחינים בפרסומות או בקשות להצטרף לתוכנית בטא, היו מודעים לכך שזהו סוג של הונאה מקוונת. את כל הפרטים הרשמיים על Grand Theft Auto V תקראו אך ורק ב-Rockstar Newswire."

Rockstar Newswire הינו המקום הרשמי שבו Rockstar כותבת על עדכונים או חדשות לגבי מוצרים של החברה, לרבות המשחק הפופולרי Grand Theft Auto V, ולכן זהו אינטרס מובהק של Rockstar לוודא שכל הלקוחות שלהם מקבלים את המידע האמין ויותר ולא נופלים שולל לתרמיות כאלה ואחרות.