קרב ובא: GTA V

יש עוד לא מעט זמן עד שמשחק Grand Theft Auto V יצא לשוק (עוד כ-4 חודשים לערך) אבל ברוקסטר ממשיכים לטפטף לנו עוד ועוד רסיסי מידע. בצילומי מסך חדשים שחשפו יש עוד לא מעט דברים שמסתתרים בעיר Los Santos שבמשחק החדש.

חמשת צילומי המסך האחרים מציגים את צד אחר של GTA 5 שעוד לא ראינו. אחד המדוברים ביותר היא הצילום של קרקעית אוקיינוס, כך שייתכן כי מדובר באפשרות לצלול ולהיחשף לעולם חדש. למרות שבמשחק GTA: San Andreas ראינו יכולות שחייה מתחת למים, אך הם היו מאוד בסיסיים. אבל לא רק במים אלא גם באוויר, כששוב אנו נחשפים לעובדה כי ישנה משימה הקשורה למטוסי קרב שאולי תאפשר לנו לשייט בשמים כרצוננו. תמונה מעניינת נוספת היא זו שמצולמים בה שלושת הגיבורים של המשחק, מיכאל, טרבור ופרנקלין הנאספים יחדיו למטרה לא ידועה ברקע של אורות Los Santos.

ברוקסטר שיחררו לאחרונה טריילר נוסף (בהמשך) בו נראה גרפיקה מרשימה ביותר וזוויות צפיה שלא חווינו. את המשחק נוכל להשיג בחודשי האביב של שנה הבאה עבור קונסולות ה-Xbox 360 ו-  PlayStation 3.

-פרסומת-
אתר TGspot.co.il, המתמקד בסיקור עולם המחשבים, המובייל והגאדג'טים מביא את החדשות האחרונות בתחום בזמן התרחשותם. האתר נוסד בשנת 2007 ומאז נחשב למקור החדשות הגדול והעצמאי ברשת הישראלית ומבין המובילים בתחום.