בשבוע שעבר נינטנדו (Nintendo) הכריזה על Ring Fit Adventure, משחק תפקידים חדש לקונסולת ה-Nintendo Switch בו השחקן יוצא למסע להצלת ממלכה מזרועות הרשע. עד פה נשמע סטנדרטי לחלוטין, אלמלא המשחק כולו – השליטה בדמות, ההליכה בעולם ואפילו הקרבות עצמם, מתבצעים בעזרת תרגילי כושר.

Ring Fit Adventure מגיע עם שני אביזרים בדמות ה-Ring Con, טבעת אלקטרונית שמזהה תזוזות ותנודו, וה-Leg Strap שכשמו כן הוא, מתחבר לאחת מהרגליים. לכל אחד מהאביזרים מחברים את אחד משלטי ה-Joy-Con ויוצאים למסע, כשהתזוזה של הדמות מתבצעת על ידי הליכה/ריצה במקום, והקרבות השונים מתבצעים בעזרת אימוני כושר כאלה ואחרים כמו סקוואטים, הרמת רגליים, לחיצת חזה ועוד. בסוף כל קרב תקבלו נקודות ניסיון וככל שתעלו יותר ברמות כך תוכלו ללמוד עוד מתקפות (או במקרה שלנו, אימוני כושר) אחרות.

המשחק גם כולל עוד מצבי משחק לאלו שלא מתחברים לנושא של משחקי תפקידים, כשיהיה אפשר לשחק במיני משחקים כדי להשיג ניקוד גבוה או פשוט להתאמן.

Ring Fit Adventure יושק ב-18 באוקטובר, ויעלה 80 דולר לכל הערכה (משחק ושני האביזרים).

פורסם לראשונה באתר Vgames

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.