בסמסונג (Samsung) עושים כמובן מאמצים רבים להוכיח שהציר של Galaxy Fold, הטלפון המתקפל החדש שלה שכבר התחיל להימכר בפועל, מחזיק מעמד. כזכור החברה אף פרסמה את התהליך שעוברים המכשירים כדי להבטיח את העמידות של הציר.

אבל מתברר שלפחות בינתיים, יכול להיות שזה לא מספיק, וגם 200,000 קיפולים לא מבטיחים שהמכשיר יתפקד ללא בעיות. מתברר שלא מעט סוקרים שקיבלו את המכשיר לבדיקה מדווחים על מגוון בעיות שקשורות לתצוגה המיוחדת של Galaxy Fold כולל, איך, בעיות של שבירת הציר.

https://twitter.com/stevekovach/status/1118571414934753280

בסמסונג הגיבו במהירות להודעות הללו שהופיעו ברובן כציוצים בטוויטר. "מספר מוגבל של דוגמאות מוקדמות של Galaxy Fold סופקו למדיה לצורך סקירה. קיבלנו דיווחים שנוגעים לתצוגה הראשית בדוגמאות הללו. אנחנו נבחן לעומק את היחידות הללו באופן אישי כדי לקבוע את הגורם לבעיה, מסרה החברה.

במקביל הודיעה החברה על ביקוש יתר ועל גמר המלאי הראשוני של המכשיר, שכזכור עולה 1,980 דולרים. עם זאת לא ציינה בכמה מכשירים מדובר.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.