חנות היישומים של סמסונג (Samsung), שקיבלה את השם הלא ממש יצירתי Samsung Apps, עברה שדרוג רציני מאז שהוצגה לראשונה לפני כשנתיים וחצי. כיום כבר מדובר בחנות של ממש שמציעה מגוון רחב של יישומים, כולל בחירות עורך עבור מכשיר הדגל החדש של החברה, ה-Galaxy S4, וכולל יישומים מקומיים שנבחרו במיוחד עבור משתמשים ישראלים באמצעות מנהל תוכן מקומי.

בוחרים מקצוע
אחד היישומים שמצאנו שם, שעונה בדיוק לכל ההגדרות שהוצגו לעיל, הוא "בגרותי". מהשם שלו קל להבין שהוא מכוון אל עבר המשתמשים שעוברים את תקופת מבחני הבגרות שלהם בימים אלה והוא מציע להם קיצור דרך רציני בכל מה שקשור להתכוננות טובה ומלאה שמגיעה, בסופו של דבר, לפתרון בחינות עבר בתחום בו לומדים.

אני זוכר שבצעירותי, בימי מבחני הבגרות שלי, היינו רצים ומחפשים כל עותק אפשרי של בחינת בגרות שיכולנו לשים עליו את היד, עם פתרון מוסמך או בלי. המטרה הייתה כמובן ללמוד לענות בדרך בה דורשים זאת במבחני הבגרות השונים, לספק תשובות מדויקות שגם עומדות ברמת הכתיבה או הפתרון הנדרשים. אם היה פתרון, היינו משווים, אם לא, פשוט היינו משווים את התשובות שכתבנו אחד עם השני ומתחילים להתווכח אם היינו מוצאים הבדלים.

ועכשיו "בגרותי" מגיע וחוסך את כל הריצה והוויכוחים: הוא מציע מגוון של עשרות מבחני בגרות רשמיים מהשנים האחרונות, אם לא יותר, ולצידן הוא גם מציע פתרונות איכותיים של בתי ספר שונים. כל מה שצריך לעשות הוא לבחור ברשימה את המקצוע אליו רוצים להתכונן – פיזיקה, מתמטיקה, לשון, ספרות וכדומה – ואז בוחרים מבחן. לצד כל מבחן אפשר למצוא, כאמור, פתרון אחד או יותר. בנוסף, במקרים בהם יש צורך בדפי נוסחאות, הם מוצעים להורדה ויכולים לחסוך זמן יקר בהכנות. כמו כן, יש מקצועות בהם המבחנים מאורגנים לפי מתכונת ישנה או חדשה, כך שהחיפוש והמציאה מדויקים יותר.

קרא עוד:  סמסונג הכריזה על Galaxy M30s עם סוללת 6,000mAh

פתרון בית ספר לאחד המבחניםכל הקבצים המוצעים – המבחנים, הפתרונות ודפי הנוסחאות – שמורים בתבנית PDF כך שקל לפתוח אותם ביישום בטלפון עצמו (לדוגמה, ב-Kingsoft Office הנפלא) ואפילו להעבירם למחשב להדפסה או לטלפון אחר.

בסופו של דבר יישום פשוט שמבצע דבר מאוד פשוט, אבל גם מאוד שימושי. יוצרי היישום אף מבקשים ממי שיכול לעזור להם להגדיל את מספר המבחנים והפתרונות המוצעים לשלוח להם את הקבצים המתאימים.

להורדת "בגרותי בחנות האפליקציות של סמסונג   ובחנות האנדרואיד

"בגרותי" נבחן ונבדק בעזרת Galaxy S4. לחצו כאן לביקורת המלאה שלנו על המכשיר.