אחת השאלות הגדולות סביב טלפוני ה-iPhone של אפל (Apple) היא האם החברה מתכננת עוד מכשיר קטן מסך, כדור הבא של iPhone SE? לפי דיווחים באתרים סינים זה אכן נמצא על הפרק, וייתכן שההכרזה על iPhone SE 2 תתרחש כבר ב-WWDC 2018. לשמועות הללו מצטרפת הערכה שאפל זקוקה למכשיר שיגרום לקו המכירות הכולל של מכשיריה לחזור לטפס כלפי מעלה לאחר שהציפיות שלה לגבי מכירות מכשירי הקו הראשון הנוכחיים לא עמדו במבחן המציאות.

SE 2, לפי דיווחים שהמקורות שלהם הם שרשרת הייצור של מכשירי ה-iPhone, יגיע עם מסך בגודל של 4.2 אינץ' שמעט גדול יותר מזה של SE. הוא יציע תצורה שהיא דור אחד אחורה במונחים של 2018, במיוחד בכל מה שקשור למערכת על שבב שתהיה מבוססת על המעבד A10. כמו כן לפי הדיווחים הוא יגיע עם 2 גיגה-בייט זיכרון עבודה כשההערכה שלצד זה יוצע זיכרון אחסון בנפחים שבין 32 ל-128 גיגה-בייט.

עוד היבט של המכשיר יהיה שילוב של חיישן טביעת האצבע בכפתור בית מסורתי במכשיר, אבל זה כבר יהיה הדור השני של Touch ID שהיה כלול גם במכשיר הראשון.

iPhone SE המקורי הושק לפני שנתיים לערך, במרץ 2016, כמעט מייד לאחר תערוכת MWC. הפעם ההערכה היא שהוא יגיע לשוק בסביבות יוני.