בכנס MWC 2019 שייערך בעוד כשבוע בברצלונה, צפויה LG לככב עם שתי הכרזות עיקריות: האחת על LG G8 ThinQ והשנייה, כך מתברר כעת, על ה-V50 שיהיה הראשון מתוצרתה התומך בטכנולוגיית הדור חמישי. כך חושף אשף ההדלפות איוון בלאס (Evan Blass), שמפרסם כעת תמונות אשר מציגות את המכשיר.

התמונות מאשרות כי ה-LG V50, שיהיה עם מסך שגודלו 6 אינץ', צפוי לשמר מספר היבטים מקודמו. כך הוא יגיע בעיצוב בעל שוליים צרים וחיישן טביעת אצבע בגבו, ונראה כי הפעם ויתרה LG על המגרעת בחלקו העליון. עוד עולה כי מערך הצילום נותר זהה ומשלב לא פחות מחמישה חיישנים – שלושה בגבו ושניים מקדימה. עוד נאמר בדיווחים קודמים כי קיבולת הסוללה היא 4,000 מיליאמפר/שעה, ומערכת העל שבב היא, איך לא, Snapdragon 855 של קוואלקום (Qualcomm).

הלוגו בתמונה של חברת התקשורת Sprint לצד הכיתוב 5G מעידים כי הוא מיועד תחילה להשקה בארה"ב, שם רשתות דור 5 יחלו לפעול עוד השנה.

LG G8 ThinQ, שיוכרז ב-24 לפברואר, יציע כפי הנראה מאפיינים זהים ל-LG V50. החברה כבר חשפה את טכנולוגיית Crystal Sound OLED, אשר מנצלת את המסך כמגבר שמע עוצמתי. כמו כן הוא יציע תמיכה ב-Hi-Fi Quad Dac וכן ב-DTS:X 3D עם תמיכה ב-7.1 ערוצים, מה שצפוי גם כן להגיע ל-V50.