בדיוק ביום שבו אפל (Apple) הכריזה על הדור השני של AirPods, שאומי (Xiaomi) הציגה בעצמה אוזניות נטולות חוטים רק בעשירית המחיר – Redmi AirDots.

האוזניות החדשות מגיעות חודשים ספורים אחרי שהציגה היצרנית את AirDots, אוזניות נטולות חוטים הנמכרות ב-30 דולרים. כעת מורידה היצרנית הסינית את הרף עוד יותר עם Redmi AirDots, שנראות זהות לחלוטין למוצר המקורי של שאומי, אך נמכרות בדיוק בחצי המחיר – 15 דולרים.

מבחינת העיצוב והמפרט, לא נראה שקיים הבדל כלשהו בין שני דגמי ה-AirDots, למעט העובדה שאלו של רדמי צבועות בשחור, בעוד שהדגם של שאומי נמכר רק בלבן. הן מתחברות למכשיר טלפון חכם מכל סוג דרך חיבור Bluetooth 5.0, וכוללות סינון רעשים בזמן שיחות טלפון, וכפתור המאפשר לזמן את הסייענית הדיגיטלית הרלוונטית – Google Assistant במכשירי אנדרואיד, סירי (Siri) במכשירי אייפון.

Redmi AirDots 2

האוזניות פועלות כ-4 שעות על טעינה אחת, ומגיעות עם מארז ובו סוללה מובנית המספקת שמונה שעות האזנה נוספות. נפח הסוללה באוזניות עצמן עומד על 40 מיליאמפר/שעה, ו-300 מיליאמפר/שעה לסוללת המארז. משקלה של כל אוזניה עומד על 4.1 גרם.

ה-Redmi AirDots צפויות להגיע לחנויות בסין ב-9 באפריל. כמובן שזמן קצר לאחר מכן, סביר להניח שניתן יהיה להזמין אותן בחנויות המקוונות גם ליעדים מחוץ למזרח אסיה.

עדכון: האוזניות זמינות למכירה.